אגייאר רוצה את נוימן

בבית"ר ירושלים ממתינים להחלטה של המיליארדר והרוכש הפחטנציאלי גומא אגייאר. אגייאר מתכנן תפקיד מרכזי מקצועי לדני נוימן, אותו יפגוש בשבוע הבא ואיתו הוא מתייעץ. זנדברג ינותח היום והוא סיים את העונה

יום שישי 08 מאי 2009
אשר גולדברג
בשבוע הבא אמור לנחות בישראל המיליארדר היהודי-ברזילאי, גומא אגייאר. אגייאר ממשיך לפזר אמירות בדבר חיבור דרכו לירושלים ולעסקים, ע"י רכישה קרובה של בית"ר ירושלים, מארקדי גאידמק הנמצא ברוסיה. 

אגייאר מיודד עם כדורגלן העבר של בית"ר ירושלים, דני נוימן, שהוא גם הגורם שלמעשה קישר בין אגייאר לראש עיריית ירושלים ניר ברקת בנושא רכישה אפשӨית של הקבוצה.

נוימן, שסיים את לימודי ההכשרה וקיבל את רשות העבודה כעו"ד, עוזר בימים אלו לאנשיו של אגייאר בבדיקת הספרים והדו"חות הכספיים במטרה להגיע למו"מ עם כל החומר מסודר ומוכן.

דני נוימן אמור לקבל משרה מובילה בביתȦquot;ר ירושלים בניהול המקצועי ובהכנות של המועדון לעונה הקרובה, במידה ונושא הרכישה יצא לפועל. אגייאר משבח את נוימן ולמקורביו הוא מצביע על נוימן כמי שיהיה נציגו המוביל, כיועץ מקצועי ניהולי.

היו"ר הנוכחי איציק קורנפיין מקבל גם הוא שבחים וגםĠהוא מתוכנן להיות בקו הקדמי של הניהול.

מיכאל זנדברג אמור לעבור במהלך היום (שישי) ניתוח בקע, שישבית אותו עד תום העונה. זנדברג מסיים את חוזהו ולא ימשיך בעונה הבאה.

100 צופים בלבד יורשו להיות מחר במשחק בלי קהל בטדי נגד מכבי ת"א.ȼ/div>

תגובות

טלספורט בפייסבוק