תוכנית החרום של שניידר

לאלכס שניידר יש גוӨם עסקי שיהיה לצידו. כספים מהבוגרים יוקצו לנוער. הבעלים אינו מתכוון לחדש את החוזים של מישאלוב ויחיאל. אננג ריצ'ארד, מגן שמאלי מגאנה, הגיע למבחנים בקבוצה

יום ראשון 10 מאי 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א הרוחות לא נרגעות, למרות  שהעונה מבחינתם למעשה נגמרה. הבעלים של מכבי ת"א, אלכס שניידר כבר מאס ביכולת של השחקנים הכושלים. שניידר יגיש בימים הקרובים את תוכנית החרום שלו לאביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נימני.

איש העסקים הקנדי, פגוע עד עומקי נשמתו מיכולתם של השחקנים, שמרוויחים לטענתו סכומים מופרזים, האחרון לא רוצה לראות את רוב הסגל הקיים של הקבוצה לובש את החולצה הצהובה בעונה הבאה.

̼strong>מקורב למכבי ת"א ולבעלים  סיפר ל-Telesport: "אלכס שניידר שיחרר עובדים כושלים בעסקיו, ולכן אין סיבה ששחקנים חלשים, שלא נותנים כלום ישארו, ועוד ברמות שכר של כוכבי על".


שניידר. פירק גם עסקי הפורמולה 1.

הבעלים לא מתכוון להשקיע, לאחר שהוציא מכיסו 70 מליון שקלים. חשוב לציין, שהתקציב של הצהובים בעונה הבאה הולך להיות מהנמוכים שנראו בשנәם האחרונות. רוב ההכנסות יהיו מספונסרים, מנויים, זכיות שידור וממכירתם של שחקנים מהסגל הנוכחי. תקציב הקבוצה צפוי להיות אפילו פחות מ-20 מליון שקלים.

שניידר לא צפוי להוביל לבד את ספינת הדגל הצהובה, איש העסקים הקנדי, צפוߙ לסכם בימים הקרובים עם גורם עסקי, שיכנס לצידו ויוביל את הקבוצה בעונה הקרובה. הודעה על כניסתו של שותף כבר נמסרה לראשי המועדון.

בנוסף לכך, אמור הבעלים להעביר סכום של 2.5 מליון שקלים למחלקת הנוער על חשבון הקבוצה הבוגרת, וזאת משום שהאחרון מאӞין מאוד בקבוצת הנוער, שעושה עונה טובה מאוד ביחס לשנים האחרונות.

הבעלים הקנדי מאוכזב מהסגל הקיים, גורם המקורב לשניידר סיפר: "מה שצריך לעשות הוא למכור ולסלק בצורה כזאת או אחרת את השחקנים שבגדו באלכס שניידר".

במכבי מנצלים את התקופה שלפני סיום העונה וכבר עושים חושבים לגבי העונה הבאה, הנהלת הקבוצה כבר פנתה לסוכנים של השחקנים וגורמים שונים במקצוע בכדי לחפש לשחקנים "הכושלים" קבוצות בארץ או בחו"ל.


שניידר. רוצה למכור את בוזגלו.

הרשימה של השחקנים שאמורים לעזוב את המועדון: מאור בוזגלו, יוסי שיבחון, יניב עזרן, רודי חדד, איגור טומאסיץ', דולי ג'ונסוןĬ ישראלביץ', איליה יבוראין, אבי יחיאל ומושיקו מישאלוב. השוער דרגוסלב יבריץ' מסיים חוזה במועדון ויהיה שחקן חופשי כמו השניים האחרונים.


אביߓור. יחזק את הצהובים?

כמו כן, הוחלט לרדת מנושא צירופו של דדי בן דיין, מגנה השמאלי של נתניה. שני החלוצים שיגיעו ראשונים בעקבות השיחרורים הרבים יהיו יובל אבידור ושמעון אבוצירה. אורי שיטרית שעבר ניתוח בקע , סיים את העונה.

בתߕך כך, מגן שמאלי צעיר מגאנה, העונה לשם אננג ריצ'ארד, הגיע להיבחן בקבוצה. המגן בן 18, יתאמן עם הקבוצה במהלך השבוע, שבסופו יוחלט האם להחתימו כהשקעה לטווח ארוך.
 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק