אצלנו כבר זכו בפרס הראשון

קיוסק בר מזל ברחוב אבא הילל 30 ברמת גן כבר חווה זכייה ב-16 דטוטו: "אנחנו משלמים זכיות גם לאנשים שבאים לא מהתחנה שלנו, וזה מה שמייחד אותנו לעומת תחנות אחרות"

יום שלישי 12 מאי 2009
שלמה חסיד

 ברחוב אבא הלל 30 ברמ۪ גן ישנה תחנת טוטו/ווינר ("קיוסק בר מזל") נחמדה ורצינית, שבהחלט מומלץ לקפוץ לבקר בה אם אתם במקרה באזור. הבעלים, אור בן חיים, מבטיח לכם שתצאו מרוצים גם אם לא תזכו .

"אנחנו פתוחים כבר ארבע שנים", מספר בן חיים, "לקחו אצלߙ פרס של 15 בטוטו, זה היה זוכה אחד, שגרף חצי מיליון שקל. המקרה אירע לפני שנתיים, אבל אנחנו זוכרים את זה עד עצם היום הזה בגלל ההתרגשות הרבה שהזכייה עוררה אצלנו והלוואי ויהיו לנו עוד זכיות כאלה" 

תוכל לספר לנו על התחנה שלך באופן כללי?

"בהחלט. יש לנו מיקום מרכזי, על ציר אבא הלל, וחוץ מתחנת טוטו מצליחה אפשר לקנות אצלנו כמעט הכול, בזול ובאיכות טובה כי אנחנו מתפקדים לא רק על תקן תחנה. חוץ מזה שיש לנו שירות טוב, אנחנו משלמים זכיות גם לאנשים שבאים לא מהתחנה שלנו, וזהĠמה שמייחד אותנו לעומת תחנות אחרות שאם כבר הן משלמות זכיות על המקום, זה בטח לא למי שלא מילא ווינר אצלם בתחנה, אבל אנחנו פה מסבירים פנים לכולם. חוץ מזה יש לנו שירות אדיב, חיוכים וצחוקים, אווירה קלילה אבל מקצועית, יש מקומות ישיבה נוחים ובשפע, אפשר לשבת בחוץ ەבפנים. אנחנו רואים יחד את המשחקים על מסך פלזמה גדול והאווירה כאן יותר טובה מאשר במגרש, כשגם המקום נותן מזל למהמרים".

"קיוסק בר מזל" ברחוב אבא הילל 30 ברמת גן

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק