צ'לסי נפגשה עם אנצ'לוטי

בצ'לסי מעוניינים מאוד לראות את קרלו אנצ'לוטי בסטאמפורד ברידג' בעונה הבאה וףציגי הקבוצה נפגשו אתמול בפעם השניה עם מאמנה של מילאן. ובינתיים ברלוסקוני מטיח ביקורת באנצ'לוטי

יום שלישי 12 מאי 2009
מערכת TELESPORT

  ה"גארדיאן" הבריטי מדווח היום שראשי צ'לסי נפגשו ביום שני בלילה באופן רשמי עם מאמן מילאן, קרלו אנצ'לוטי וסוכניו ודרשו ממנו תשובה האם הוא מעוניין לאמן את צ'לסי בעונה הבאה.

בצ'לסי העבירו הילוך בחיפושיהם אחרי מאמן לעונה הבאה, זאת מאחר שהידינק לא ימשיך בצ'לסי בעונה הבאה ובקבוצה רוצים להכין את העונה הבאה כמה שיותר מוקדם, כאשר העונה הנוכחית נמצאת 3 מחזורים לסיומה.

בצ'לסי חוששים שאנצ'לוטי, שמאמן את מילאן בשמונה השנים האחרונות, יישאר במילאן גם בעונות הבאות, זאת בעקבות ההצלחות האחרונות של מילאן והעובדה שהקבוצה העפילה למקום השני בליגה.

אולם אם לשפוט על פי הבעלים של הקבוצה האיטלקית וראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, עושה רושם שימיו של אנצ'לוטי במילאן ספורים.

ברלוߡקוני צוטט היום בתקשורת באיטליה, כשהוא מטיח ביקורת קשה באנצ'לוטי: "הטקטיקה שלנו במשחקים היא שגוייה במקרים רבים. אם הפסדנו את הסקודטו, זו אשמתו של אנצ'לוטי. יש לנו שחקנים מצויינים, אבל בכל זאת לא מצליחים לזכות באליפות וסופגים הרבה שערים בדקות האחרונות&ɱuot;

הדברים הללו של ברלוסקוני רק מחזקים את הסברה שהמאמן האיטלקי יעזוב את סאן סירו בתום העונה וצ'לסי היא בהחלט אופציה מצויינת עבורו.

השם החם שמוזכר כמועמד להחליף את אנצ'לוטי בעונה הבאה במילאן הוא פרנק ראייקרד, מי שהוליך את ברצלונה לשתי אליפەיות ב--2004 ו-2006, אך נותר העונה ללא קבוצה.

ראייקרד כיכב במילאן הגדולה כשחקן בשנות ה-80 יחד עם רוד חוליט ומרקו ואן באסטן ואוהדי מילאן בהחלט ישמחו לראות אותו חוזר לקבוצה, הפעם על הקווים.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק