בהלה במנהלת לקראת הפיינל 4

משטרת ישראן דורשת 210 שוטרים וכמות דומה של סדרנים. המנהלת: :זו החלטה לא ברורה". במנהלת ליגת העל מתקשים לענות לכמות הטלפונים והפניות לגבי כרטיסים לפיינל פור

יום שלישי 12 מאי 2009
שלמה חסיד

היום התקיימה פגישת תאום בין מפקד מחוז יפתח של משטרת ישראל, מנכ"ל המנהלת עדלי מרכוס וניר פרצלינה מנכ"ל היכלי הספורט, בה דרשה משטרת ישראל כמות של כ-210 שוטרים, בנוסף ל-220 סדרנים, כדי לאבטח את אירועי הפיינל-פור  של הߛדורסל הישראלי שיחלו ביום שלישי הבא. מדובר בכמות גדולה ב-50 אחוז מזו של השנה שעברה.
 
מהמנהלת נמסר: "מדובר במספרים שאינם תואמים את אופי האירועים, כפי שהיו בשנים האחרונות. המנהלת מתנגדת נחרצות להכנסת שוטרים לתוך האולם, דבר שאינו מקובל באירועי ספורט, כדורסל וכדורגל באירופה. במנהלת משוכנעים שכמות של כ-100 שוטרים מספיקה כדי לשמור על הסדר, בדיוק כפי שהיה בשנים קודמות והאירועים עברו ללא כל תקלות".

מאז העפלתן בתחילת השבוע של מכבי חיפה ומכבי ת"א לפיינל פור, גבר זרם הפניות, טלӤונים, והאי מיילים למשרדי המנהלת, כאשר הפונים, רובם ככולם, מבקשים להשיג כרטיסים לאירוע השיא של הכדורסל הישראלי. 


אבי אשכנזיĮ מגיעים לנוקיה

מהמנהלת נמסר כי כל הכרטיסים אזלו כולל כל כרטיסי הכבוד במחיר של 1000 שקלים אשר נחטפו כבר לפני מספר שבועות.
 
נכון לאתמול הועברו 800 כרטיסים למכבי חיפה וביום שישי בבוקר יועברו 800 כרטיסים כרטיסים נוספים ۜמנצחת במשחק החמישי בין הפועל חולון לגלבוע/גליל.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק