פאר תחמיץ את הרולאן גרוס

שחר פאר סובלת משבר בכף רגל ימין ולא תשחק בחודש הקרוב. פאר: "אני שומרת על אופטימיות לגבי החלמתי וחזרתי המהירה למגרש. למזלי, הפציעה התגלתה מוקדם ולא תדרוש הפסקת פעילות ממושכת"

יום שלישי 12 מאי 2009
שלמה חסיד

 שחר פאר תחמיץ את טורניר הרולאן גרוס, כך התברר  הערב סופית. בעשרת הימים האחרונים סבלה שחר בכאבים עזים ברגלה הימנית.  במהלך שהותה בטורניר "אסטוריל" בפורטוגל לא אובחנה הסיבה לכאבים ולכן המשיכה על פי הלו"ז לטורניר במדריד.

במהלך הטורניר  הוחמרו הכאבים ושחר נאלצה לפרוש  באמצע משחק מול  הדנית  ווזניאקי  בסיבוב הראשון בתחרות.

שחר נבדקה על ידי  אחד מבכירי רופאי הספורט בספרד רופאם  של מועדון הכדורגל והכדורסל ריאל מדריד ונשלחה לצילום בכף רגל ימין. אבחנתו של המומחה הספרדי הייתה שבר מאמץ בעצם כף הרגל. למרבה המזל אובחן השבר בשלב מוקדם יחסית. על פי אבחנה זו  תיאלץ שחר להיעדר ממגרשי הטניס  למשך 4 שבועות לפחות

מחר בלילה תחזור שחר ממדריד יחד עם מאמנה פבלו ג'יאקופלי ובשלב ראשון תקבל  חוות דעת נוספת מצוות הרופאים האולימפי בביה"ח מאיר שילמד את חומרת הפציעה ויחליט על סוג הטיפול וזמן השיקום הנדרש להבראה מלאה.

פאר אמרה כי: " לצערי הרב דווקא לאחר הכנה מצەינת לעונת החימר אני נאלצת לחזור לארץ בגלל הפציעה בכף הרגל  למזלי, הפציעה התגלתה מוקדם  ולא תדרוש הפסקת פעילות ממושכת אך בוודאות תגרום לי להפסיד את עונת טורניר הרולאן גארוס. אני שומרת על אופטימיות לגבי החלמתי וחזרתי המהירה  למגרש".
ȍ
צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק