ויסה הוצע למכבי תל אביב

מאחר שבית"ר ירושלים הודיעה כי היא מוותרת על הקשר הפרואני, הציעו אותו סוכניו למכבי תל אביב. דולי ג'ונסון לא הורשה להתאמן ואף נקנס ב-10,000 דולרים, עזרן ב-5000 דולר נל התנהגות בלתי הולמת

יום רביעי 13 מאי 2009
אשר גולדברג

ג'וניור ויסה, קשרה הפרואני של הפועל פתח תקווה הוצע על ידי סוכניו למכבי תל אביב.

כרטיסו של ויסה, שייך לבית"ר ירושלים ויש לו חוזה לעונה הבאה בבית"ר, אולם ראשי האלופה היוצאת כבר הודיעו כי הם מחפשים לו קבוצה אחרת, מאחר והם יתקשו לעמוד בשכרו הגבוה יחסית לאי הוודאות שקיימת אצל האלופה.

ויסה היה העונה אחד הקשרים המצטיינים בליגה, אך נכון לרגע זה, נראה כי פתח תקווה לא תוכל לעמוד בשכרו בעונה הבאה. לפיכך, הציעו סוכניו של הפרואני את שירותיו לראשי מכבי תל אביב לעונߔ הבאה.

עזרן ודולי ג'ונסון ספגו קנסות

מי שלא ימשיך במכבי תל אביב בעונה הבאה הוא דולי ג'וסון. הקשר עמד היום לדין משמעתי, עליו הוחלט כבר לפני כשבועיים לאחר שאיחר בפעם השנייה לאימון הקבוצה, דבר שנימני כבר לӐ יכל לסבול.

בועדת המשמעת הוחלט כי יופעל עונש על תנאי בסך 10,000 דולר, וכמו כן, יקבל השחקן עונש על תנאי באותו סכום על כל עבירת משמעת שיעבור בעתיד.

שחקן נוסף שעמד היום לועדת משמעת היה יניב עזרן, על התנ۔גות בלתי הולמת בשבוע שעבר. בועדת המשמעת שהתקיימה כבר באותו היום הביע התנצלות מול שחקני הקבוצה על דברים שאמר, אך לאור חומרת הארוע שקרה עם אבנר טוויטו, הוחלט להעמיד את עזרן על קנס של 5000 דולר.בוזגלו. נפצע באימון.

מאז אותו מקרה, נראה ג'ונסון במצב רוח ירוד, והיום אף לא הורשה להתאמן, עד שעבר את ועדת המשמעת. בתוך כך, ערכה הקבוצה אימון בוקר, קשר הקבוצהȬ מאור בוזגלו שכן התאמן, נפצע והוא עלול להחמיץ את משחק הקבוצה בשבת מול בני יהודה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק