נעשה הכל להחזיר הגביע

אלישע לוי כבר רואה את התואר לנגד עינייו. עוד מהמאמן: "אנחנו עושים עונה טובה". לזתר מתיאוס: "לא נעים להיות כ"כ קרוב לגמר ולהפסיד. קשה להפסיד בפנדלים, והמזל היה היום עם מכבי חיפה"

יום חמישי 14 מאי 2009
מערכת TELESPORT

מוליכת ליגת העל, מכבי חיפה העפילה הערב (רביעי) לגמר גביע המדינה אחרי ניצחון 5:6 על מכבי נתניה בפנדלים.

המאמן הירוק, אלישע לוי אמר לאחר המשחק: "ניצחנו את המשחק החשוב ביותר. היה משחק לא גדול- חצי ראשון סלבני ומסוגר מצד שתߙ הקבוצות, וחצי שני הרבה יותר טוב. בהארכה זה היה כמו שני מתאבקים שלא רוצים להפסיד, אבל העיקר זה לעבור שלב ונעשה את הכל כדי להחזיר את הגביע לצפון".

"במעמד כזה ששתי קבוצות עושות הכל כדי לנצח, הדבר החשוב זה לעבור שלב. עכשיו נעשה את۠חתא קלה ונעבור לליגה. אנחנו עושים עונה טובה. לא כדורגל גדול, אבל כדורגל מעניין- זה הכדורגל שלנו".

השוער ניר דוידוביץ' סיפר על הפנדӜ המכריע של טל מעבי שעצר: "אני בד"כ לא עושה את זה אבל הלכתי לטל מעבי לפני הפנדל, וכנראה שזה הצליח. ברגע שנגמרו 5 הפנדלים ידעתי שכל בעיטה תיתן הכרעה, ניסיתי להיות אובר מרוכז".

דוידוביץ' המשיך ואמר: "הגענו לגמר הגביע, אנחנו מۧום ראשון- זו עונה טובה מאוד. היום נתניה שיחקה על הרמות ולא סגרנו אותם ומזה היה הגול. אנחנו צריכים לגעת לא לקבל גולים ממצבים כאלו".

לותר מתיאוס אמר: "לא נעים להיות כ"כ קרוב לגמר ולהפסיד. קשה להפסיד בפנדלים, והמזל היה היום עם מכבי חיפה, ואני צריך לכבד את זה. אני שולח להם מזל טוב. לא סיימנו את העונה, יש עוד 3 משחקים בליגה ואנחנו רוצים לעשות את זה כמו שצריך. אנחנו יכולים להפוך את אחת הקבוצות לאלופה, משום שצפויים לנו משחקים גם מול חיפה וגם מול הפועל".

תגובות

טלספורט בפייסבוק