קשר מטוברוק בߓרך לחיפה

בלעדי: רפי דהן, קשר קבוצת הנוער של בית"ר טוברוק כבש עוד צמד בשבת האחרונה. שלוש קבוצות מליגת העל כבר מעוניינות בו. למכבי חיפה עדיפות בזכות הסכם עם טוברוק

יום חמישי 14 מאי 2009
שלמה חסיד
 

שחקן קבוצת הנוער של בית"ר טוברוק, רפי דהן, מבוקש על ידי שלוש קבוצות מליגת העל. דהן, כוכב קבוצת הנוער של טוברוק, נמצא העונה בכושר מצוין – הוא כבש כבר שמונה שערים ובישל 15 נוספים - וכבר משך את עיניהם של לא מעט סקאוטרים ומאמנים מהליגות הבכירות.

 

 

 

 

לפני ۞ספר שבועות אירחה בית"ר טוברוק את הפועל ראשון לציון החזקה. דהן היה מצוין, ופעם אחר פעם הביך את שחקני היריבה והכין לחבריו מצבי הבקעה.לקראת סיום המשחק, כאשר טוברוק כבר הובילה 2:1, דהאן הוביל את הכדור סמוך למחצית המגרש, הבחין כי שוער ראשון לציון מרוחק משערו, הניף את הרגל והקשית מעל השוער. השער היה כל כך מפתיע ומרהיב עד כדי כך שגם שחקני ראשון לציון מחאו כפיים. אחרים לפתו את ראשיהם כלא מאמינים. "זה היה שער שרואים פעם בעשר שנים", אמר יו"ר טוברוק אריק איזיקוביץ' לאחר המשחק.

 

 

 

 

דהאן, בן 19 וחצי, הגיע לטוברוק לפני כשנתיים ומאז הוא בן טיפוחיו של איזיקוביץ'. הוא תושב אור עקיבא, ונמצא בקשרי חברות קרובים עם שחקנים כמו ליאור רפאלוב, אמיר אדרי וערן לוי. "כולנו חברים טובים", הוא אומר.

 

 

 

 

בשבת האחרונה אירחה טוברוק את הפועל חיפה וניצחה 5:3 לעיניו הבוחנות של מאמן נבחרת הנוער אלי אוחנה. דהן שחזר מפציעה כבש שני שערים והרשים מאוד את אוחנה אולם הוא לא יזכה לזימון לנבחר۪ מאחר שכבר את גיל הנוער. עם זאת, מכבי חיפה – לה יש הסכם העברת שחקנים מול טוברוק – מעוניינת להחתים את השחקן. כידוע, בין יתר השחקנים שעברו מטוברוק למכבי חיפה אפשר לאתר את שלומי ארבייטמן ואייל גולסה.

 

 

 

 

גם מנג'ר הפועל פתח תקווה זאביק זלצר מעונין לראות את השחקן בעונה הבאה בקבוצתו. "טוברוק זה בית חם אליו מגיעים כדי להגשים חלום", אמר השבוע השחקן תוך שהוא מצטנע, "אני סומך בעיניים עצומות על אריק איזיקוביץ' ושלמה שרף (מנהל העל של טוברוק) שידאגו לי ויובילו אותי לליגת העל. חוץ מזה אני רוצה לדבר פחות בתקשורת ויותר על המגרש".

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק