אנחנו חבורה של גברים

פלייאוף ישראלי: גל מקל סיכם את הסיבות לניצחון ולהעפלת גליל/גלבוע לפיינל פור: "אין מילים באמת שאין מילים . עודד קטש: "אני שמח כל כך". פרנקו: "מרגיש גאווה"

יום חמישי 14 מאי 2009
שלמה חסיד

בתום סידרה בת 5 משחקים, השיגה גליל גלבוע את הניצחון השלישי שהעלה את החבורה המלוכדת של עודד קטש לפיינל פור, על חשבון האלופה, הפועל חולון.

כוכב הניצחון והסידרה, גל מקל: "אין מילים, באמת שאין מילים. מדהים, נתנו פוש מדהים בסיום. אנחנו חבורה של גברים, נחגוג היום ונחשוב על החצי גמר. הלב הכריע, חולון עם לב גדול, וזה שניצחנו לאחר הארכה הראה כמה לב יש לנו, זה באמת מגיע לנו. אני חושב שהתבגרתי המון בסידרה הזאת, שנה ראשונה שלי בליגה. אני מרגיש מצויין".

מאמן הפועל חולון, דני פרנקו סיכם עונה ואמר: &quoɴ;אני מרגיש הרבה גאווה בשחקנים שלי. חבל שחלק מהם יהיה קשה לשחק, יהוא שיחק עם חום גבוה. נלחמנו היום כמו גברים, כל מה שקרה לא ממש מעניין ולא כל כך חשוב. העונה הזאת נגמרת היום, כל הכבוד לקהל המדהים, שחף את השחקנים. היה לנו קצת קשה לקראת הסוף, שום דבר לא בא לנߕ בקלות".

מאמן גליל גלבוע, עודד קטש: "הרבה לב ונשמה. ידענו לחזור הרבה פעמים העונה, והרבה מצבים. מה שניצח זה ההגנה של רנדל, ודיוואל בסוף המשחק. כל כך מגיע לכולם כאן, הם נורא רצו זאת. אני נורא שמח בשביל השחקנים שלי שקשה לתאӨ. עשינו כמה טעויות, אבל בסוף ההגנה ניצחה. אני רוצה להאמין שנבוא לשחק כדורסל טוב מול מכבי ת"א, הם נתנו פלייאוף מאוד מרשים. אני נורא אוהב לאמן כאן". 

תמונות: מנהלת הליגה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק