רישמית: קנאברו חוזר ליובנטוס

בלמה האיטלקי של רי

יום שלישי 19 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 מחאת אוהדי יובנטוס לא עזרה. פאביו קנאברו, בלמה של ריאל מדריד ונבחרת איטליה חתם היום בשורות יובנטוס ויצטרף אליה בחוזה לעונה אחת, החל מיולי הקרוב.
<Ţr/> אוהדי יובנטוס כועסים מאוד על קנאברו, שעזב אותם ב-2006 כאשר המועדון הורד לליגה השניה בעקבות פרשת השחיתות וניסו למנוע את חזרתו של הבלם לטורינו, אך הנהלת יובה החליטה להחזיר את קנאברו הביתה, אחרי שלוש עונות בריאל מדריד, בהן הוא זכה בשתי אליפויות.

"אני משוכנע שאצליח לשכנע אפילו את האוהדים הכי סקפטיים בעזרת הרבה עבודה קשה, מקצוענות ותשוקה למשחק, שאביא איתי ליובנטוס". כך אמר קנאברו בתגובה למחאת האוהדים שלא רוצים לראות אותו ביובנטוס.

יובנטוס, שנאבקת על המקום השני באיטליה עם̠מילאן, פיטרה רק אתמול את מאמנה האיטלקי קלאודיו ראניירי ומינתה במקומו את צ'ירו פרארה, בלם העבר של הקבוצה.

מי שעוד נמצא חזק על הכוונת של "הגברת הזקנה" הוא דייגו, הכוכב הברזילאי של ורדר ברמן שעימו מתנהל מו"מ מתקדם. התקשורת בגרמניה̠מדווחת שעיסקת העברתו של דייגו מוערכת ב-25 מיליון יורו, אולם ברמן עדיין לא מוכנה למכור את הקשר עד שתסתיים העונה. 

ברמן איכזבה העונה בליגה, אך דייגו חתום על ההעפלה של ברמן לגמר גביע אופ"א וכן לגמר הגביע הגרמני. גם ביירן מינכן מעוניינת בקשר, שצפוי להעדיף את המועדון האיטלקי.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק