גאידמק:בישראל לא אהבו אותי

נשיא בית"ר ירושלים, דרקדי גאידמק, שבר שתיקה לאחר כחצי שנה בתוכנית הספורט החדשה ב"רדיו ללא הפסקה" ואמר: "אני יהודי טוב, לא יודע למה התנכלו בי. אני מוכן למכור את הקבוצה"

יום ראשון 17 מאי 2009
אשר גולדברג
לאחר שתיקה של כחצי שנה, התראיין נשיא בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, לתוכנית הספורט החדשה ב"רדיו ללא הפסקה" ושיחרר את מה שהיה על ליבו.

ארקדי גאידמק התראיין לראיון ראשון ברדיו לאחר כ-6 חודשים: "אני יהודי טוב, לא יודע למה התנכלו עליי בארץ. אני עזרתי ללא מעט אנשים, מבחינתי התקופה בישראל לא הייתה קלה. כעת אני ברוסיה, טוב לי כאן, זו ארץ מולדתי. הרגשתי כי בישראל לא ממש אהבו אותי"

לאחר מכן גӐידמק התייחס לענייני בית"ר ירושלים ואמר: "אני מוכן למכור את הקבוצה, הקבוצה עדיין בבעלותי ואני משלם את החובות. קורנפיין הוא מנכ"ל מצויין, הוא מנהל היטב את המועדון. הרבה ביקרו את דרכי הניהול שלי בקבוצה, אם הקבוצה תצליח טוב יותר כשאני כבר לא יהߙה שם, אני אהיה גאה ומאושר". 


קורנפיין ובנאדו. "איציק מנכ"ל מצויין"

בעלי בית"ר ߙרושלים גם נשאל האם הוא מתגעגע לארץ הקודש והצליח להתחמק באלגנטיות: "אני מאחל לכל העם בארץ בהצלחה. אני אהבתי להיות בקיסריה, יש לי דירה נחמדה במוסקבה, יש לי זמן פנאי מספיק ברוסיה כעת. אני אגיע לבקר בישראל, אבל כעת אני נמצא תחת עין ביקורתית מאוד גבוהה&quůt;. 

גאידמק אמר בשנית לגבי היחס המזלזל שקיבל בישראל: "אני יהודי טוב, אני לא יודע למה התנהגו אליי ככה. אני לא מתבייש להיות בגמר הגביע של בית"ר ירושלים, אבל באותו זמן יכול להיות שלא אהיה בישראל, אבל הלב שלי יהיה עם בית"ר&quoʹ;.

תגובות

טלספורט בפייסבוק