קובי ניצח את כרמלו בנקודה

קובי ברייאנט הפגין משחק יוצא מן הכלל, שהאפיל על משחק לא פחות טוב של כרמלו אנתוני, כשהלייקרס עלו ליתרון 0:̱ בסדרת הגמר של המערב. הקליפרס ייבחרו ראשונים בדראפט

יום רביעי 20 מאי 2009
אור בס
 משחק מרתק היה לנו היה בפתיחת סדרת גמר המערב. קובי מול כרמלו בקרב הטיטאנים הגדול של המערב הפרוע, אך לבסוף ברייאנט נתן קצת יותר והוביל את הלייקרס לנצחון מול הנאגטס, שלבטח לא אמרו את המילה האחרונה בסדרה. 

ואם בלוס אנג'לס עסקינן, האחות הקטנה של הלייקרס,הקליפרס, קיבלה הלילה את הזכות לבחור ראשונה בדראפט הקרוב, וככל הנראה ייבחרו בשחקן השנה במכללות, בלייק גריפין. הבאות בתור לבחירה אחריהם, הן ממפۙס, אוקלהומה סיטי, סקרמנטו ו-וושינגטון.

ל.א לייקרס-דנבר 103:105
 (0:1 בסדרה)

הלייקרס נראו ב"אאוט" בחלקים גדולים של המשחק והיה נדמה כאילו הם עומדים לאבד את יתרון הביתיות בסדרה, כשהנאגטס עלו כבר ל-13 נקודות יתרון עוד במחצית הראשונה, כשכרמלו אנתוני קלע 16 נקודות כבר ברבע הראשון וחבריו הפגינו הגנה אגרסיביӪ.

10 נקודות של קובי ברייאנט ברבע השני ושיפור משמעותי במשחק ההגנה של חניכיו של פיל ג'קסון, אוששו את המשחק של הלייקרס והורידו אותם ביתרון נקודה למחצית- 54:55.

ברבע השלישי, הנאגטס לא הורידו את הרגל מהגז ועלו ליתרון ӑשנית, אך הלייקרס נשארו צמודים בעזרת סלים חשובים של קובי ודריק פישר. פאו גאסול עשה עבודה נפלאה הן בהגנה והן בהתקפה, כשניצח את הגבוהים של דנבר מתחת לסלים ותרם ליתרון של קבוצתו בכדורים החוזרים (37:46).

הלייקרס כۑר היו בפיגור של שבע נקודות ברבע הרביעי, אך שתי קליעות עונשין של גאסול השוו את התוצאה (99:99). 30 שניות מהסיום, אנתוני קרטר היה צריך להוציא את הכדור מהצד, אך לא הצליח למצוא את צ'ונסי בילאפס והכדור נחטף Ӣ"י טרבור אריזה

לאחר שנעשתה עליו עבירה מהירה,ברייאנט הלך אחריו לקו וקלע, אך רק כדי לראות את בילאפס צולף שלשה מהממת, שלוותה בקליעה מהקן של ג'יי.אר סמית', שהחמיץ את הזריקה השנייה, אותה קלט קובי ברייאנט וסיים את המשחק עם נצחון ענק.

בלייקרס, כאמור, סיים קובי ברייאנט עם 40 נקודות,כשפאו גאסול ודריק פישר סיימו עם 13 נקודות כ"א. כרמלו אנתוני הצטיין עם 39 נקודות. צ'ונסי בילאפס טווח 18 נקודות, קניון מרטין צלף 15 נקודות וננה הוסיף עוד 14 נקודות משלו.


תמונות: Gettyimages

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק