אלי גוטמן חתם לעונה נוספת

מאמן הפועל תל אביב הסכים לקיצוץ בשכרו ויאמן את הפועל תל אביב גם בעונה הבאה. גוטמן: החשוב מכל כעת הוא להתכונן לעונה הבאה ולהעמיד סגל ראוי למועדון מכובד בסדר גודל של זפועל ת"א

יום חמישי 21 מאי 2009
אשר גולדברג

אלי גוטמן יאמן את הפועל תל אביב גם בעונה הבאה. בפגישה שנערכה הבוקר סӕכמו תנאיו של אלי גוטמן כמאמן הקבוצה לעונה הבאה.

בסיום הפגישה אמר גוטמן לאתר הרשמי: "אני גאה להמשיך ולאמן במועדון הפועל ת"א בעונה הבאה. בפגישה שערכנו הבוקר הסכמתי לבקשתו של מוני הראל לקצץ בשכרי וזאת כהערכה להשקעתו הרבה במועדון בשנים האחרەנות".

"ברצוני לנצל הזדמנות זו על מנת להבהיר שבין אם אלי טביב ייכנס כשותף ובין אם לאו, בשיחות שהיו בינינו קיבלתי ממנו את התחושה של הערכה ליכולתי המקצועית ואני יודע שבכל פורום אמר טביב שאני מהמאמן הראוי למועדון."

"החשוב מۛל כעת הוא להתכונן לעונה הבאה ולהעמיד סגל ראוי למועדון מכובד בסדר גודל של הפועל ת"א."

 בקרב אוהדי הפועל ת"א הייתה קיימת דריכות בנושא המאמן אלי גוטמן, והמתנה לראות כיצד המאבק וחילוקי הדיעות שבין מוני הראל לאלי טביב יסתיימו.&Ůbsp;

גורם המקורב למו"מ עם אלי גוטמן סיפר: "התרגיל האדום שעשו לגוטמן היה ידוע בחוגים מצומצמים. היו כל הזמן דיבורים ופירסומים על הרצון להיפרד מגוטמן. גוטמן בעצמו עשה טעויות כאשר פיזר ספינים דרך מקורביו על סיכומים והתלהבות מיכולת Ӕאימון שלו. גוטמן טעה כאשר הלך אל אוהדי הפועל ת"א כדי לשאוב את כוחו מהם במאבק על עמדת המאמן".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק