דנבר הדהימה את הלייקרס

נ.ב.א: אחרי משחק צמוד ומותח במיוחד, הנאגטס הצליחו להשוות את הסדרה עם ניצחון גדול 103:106. אנתוני עם 34 נק' הוביל את דנבר לניצחון המפתיע, פישר החטיא שלשה עם הבאזר

יום שישי 22 מאי 2009
דניאל חיימובסקי
אף אחד לא ספר את דנבר במשחק הלילה, כולם כבר ראו ניצחון שני של הלייקרס, בדרך לניצחון קל בסדרה̠כולה. אבל דנבר, שגם במשחק הראשון נלחמו חזק ולא ויתרו, הצליחו הפעם להתעלות על עצמם ולהשיג את הניצחון המפתיע והמתוק בסטייפלס סנטר. בקצב הזה הגמר עוד יהיה אורלנדו נגד דנבר, מי יודע. 

לוס אנג'לס לייקרס - דנבר נאגטס 106:103 (1:1 בסדרה)

הלייקרס פתחו טוב את המשחק לעיני הקהל הביתי. שש נקודות מהירות של גאסול ופתיחה צולעת של דנבר בהגנה עזרו ללייקרס לפתוח יתרון מוקדם, שבסוף הרבע הראשון עמד על 8 נקודות, 31:24. 

גם̠את הרבע השני לוס אנג'לס פתחו טוב, אולם רצף שלשות של בילאפס וקלייזה ודקות טובות של אנתוני, והנאגטס חוזרים למשחק. במחצית היתרון המבטיח שהיה ללייקרס הצטמצם לנקודה אחת בלבד, 54:55. 

המחצית השנייה הייתה שקולה לחלוטין, כאשר אנתוני מוביל את הנאےטס וקובי מוביל את הלייקרס, לא מפתיע במיוחד. סוף הרבע השלישי והלייקרס עדיין ביתרון נקודה, 80:81. 

המשחק נותר צמוד עד הסיום, כאשר ביתרון 101:103 לנאגטס, השופטים קראו לכדור ביניים בחצי המגרש של דנבר. גאסול הדף אל עבר אריזה, שאיבד את הכדור ומשם ללייקרס לא הייתה דרך לחזור. לדרק פישר עוד הייתה הזדמנות להציל את המספר עבור הלייקרס, כשמספר שניות לסיום לקח את השלשה המכרעת, אך לצערם של הלייקרס, הזריקה הייתה רחוקה מלהיכנס.

מלו נתן משחק ענק לנאגטס וסיים עם 34 נקודות, 9 ריבאונדים ו-6 ېסיסטים. צ'ונסי בילאפס אמנם המעיט באסיסטים, אך היה בערב קליעה מוצלח ותרם 27 נקודות לקבוצתו. אליהם התווספו קניון מרטין עם 16 נק', וקלייזה שעלה מהספסל והוסיף 16 נק' גם כן. 

קובי נתן משחק טוב אך לא מדהים של 32 נקודות ו-5 ריבאונדים, טרבוۨ אריזה הפתיע לטובה עם 20 נק' באחוזים מצויינים, וגאסול תרם דאבל דאבל של 17 נקודות ו-17 ריבאונדים.


תמונות: GettyImages

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק