6

ביתר הביסה את סכנין

שלושה ימים לפני גמר הגביע ביߪ"ר ירושלים הביסה 0:3 את בני סכנין משערים של יצחקי {25} ברוכיאן {28} וקוזוקין {51}. במשחק מקביל מ.ס. אשדוד הכניעה 0:1 את בני סכנין משער של מקרייב {81}

שבת 23 מאי 2009
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים אירחה מוקדם יותר הערב {שבת} את בני סכנין ולא התקשתה לזכות בניצחון משערים של ברק יצחקי המצוין {25} אבירם ברוכיאן {28} ושמואל קוזוקין {51} שכבש מעמדת נבדל. במשחק מקביל מ.ס. אשדוד הכניעה 0:1 את הפועל פ"ת משער של דימיטאר מקרייב בדקה ה-81.

לפני המשחק נוגן ההמנון לאוהדי סכנין שרקו שריקות בוז וביזו את ההמנון הלאומי

בית"ר י"ם - בני  סכנין

בۓקה ה-11 בית"ר הגיעה למצב הראשון במשחק כשברק יצחקי הרים מאגף שמאל לעברו של בן שושן שבעט טוב, אך מאיר כהן הצליח להדוף. 

בדקה ה-25 ניר נחום מסר מצד ימין של רחבת סכנין לברק יצחקי שבבעיטה בנגיעה לעבר הפינה הנגדית כבש את שערו ה-14 העונה והעלה את קבוצתו ליתרון.
0:1 לבית"ר ירושלים

בדקה ה-28 אבירם ברוכיאן
ניצל אין ספור טעויות בהגנת סכנין בכדי לבעוט בקלילות מתוך רחבת החמש ברגל שמאߜ פנימה.
0:2 לבית"ר ירושלים

בדקה ה-51 פרננדס הרים כדור מצוין מאגף ימין שפגע בראשו של ברוכיאן והגיע לשמואל קוזוקין שנגח לקורה מעמדת נבדל, אך השתלט על הכדור החוזרȠוכבש את השער שלישי של הצהובים-שחורים.
0:3 לבית"ר ירושלים

בדקה ה-54 ברק יצחקי במהלך מבריק חלף על פני שני שחקני סכנין ומ-20 מטרים הקפיץ בגאונות מעל מאיר כהן, אך המשקוף מנעה מיצחקי לכבەש את אחד משערי העונה. 

בדקה ה-73 פרננדס הרים כדור קרן מסובב, אך מאיר כהן העירני הצליח להדוף לקרן ומנע שער נפלא של הקשר הארגנטינאי. 

בדקה ה-77 השחקן המצטיין במשחק, ברק יצחקי, בעט כדӕר חזק מחוץ לרחבה לעבר הפינה הימינית, אך מאיר כהן שאלמלא הוא סכנין הייתה סופגת עוד שני שערים לפחות הצליח להדוף בזכות זינוק פנטסטי.

הרכב בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, שמעון גרשון {תומר בן יוסף 74}, דוד אמסלם, שמוליק קוזוקין, כריסטיאן אלברז {דן אייבינדר 69}, דאריו פרננדס, ניר נחום, עידן טל, אבירם ברוכיאן, ברק יצחקי , עמית בן שושן {טוטו תמוז 56}

הרכב בני סכנין: מאיר כהן, חיים בנון, פטי יאיה, איתן עזריה {עלאא אבו סלאח 61}, באסם גנאߙם, עלי עותמן, מהראן אבו-ריא, חאמד גנאים, אחמד קאסום, אוודו סאמאדו, איברהים בסיט {אושרי גיטא 78}

מ.ס אשדוד - הפועל פ"ת

מהלך המשחק:

בשעה זו משחקות באשדוד מ.ס אשדߕד והפועל פתח תקוה שרוצה לברוח מהתחתית. 

בדקה ה-9 פטי נימבה נגח חזק לעבר שערו של סטויקיץ', אך שוערה של אשדוד הצליח להדוף.
 
מ.ס. אשדוד שבשבועות האחרונים מאכזבת מאוד המשיכה במומנטום השלילי גם במחצית הראשונה, ובמשך דקות ארוכות חניכיו של יוסי מזרחי לא הצליח לאיים על שערה של הפועל פ"ת. 

בדקה ה-20 אבי ריקן הרים כדור מסובב מהקרן שכבר חלף על פני סטויקיץ', אך למזלו הרב של שוער מ.ס. אשדוד דוד רביבו הצӜיח להרחיק מהקו.  

רק בדקה ה-27 מ.ס. אשדוד הצליח להגיע למצב איום ממשי על שערה של פ"ת כשדוד רביבו בעט כדור עונשין מ-20 מטרים, אך שניר דורי הצליח להדוף. 

יוסי מזרחי בוודאי לא היה מרוצה מחניכיו, ובפתיחת המחצית השניה ביצע שני חילופים. מור סיאני ובן בוטבול הצעירים יצאו, ובמקומם נכנסו עידן שדה ומשה אוחיון.  

בדקה ה-55 אורי אוזן מסר מצוין לאבי ריקן, אך האחרון בעט ברשלנות החוצה מתוך רחבת אשדוד. 
בדקה ה-58 יוסי אופיר בעט כדור חזק מחוץ לרחבה, אך שניר דורי הצליח להדוף.

אשדוד אומנם הציגה משחק חלש, אך בדקה ה-81 המארחת התקרבה לעבר הניצחון כשדימיטאר מקרייב הצליח לדחוק לעבר הרשߪ מארבעה מטרים כדור שהוגבה ע"י עידן שדה לרחבת הפועל פ"ת . 0:1 למ.ס. אשדוד

הרכב מ.ס. אשדוד: דראגן סטויקיץ', ליאור ראובן, כריסטיאן גונזאלס, שי מיימון, רחמים צ'וקול, יוסי אופיר, בן בוטבול {משה אוחיון 46}, ברוך דגו {אמיר לביא 67}, דוד רביבו, מור סיאני {עידן שדה 46}, דימיטאר מקרייב.

הרכב הפועל פ"ת: שניר דורי, אורי אוזן, גל כהן, איציק כהן, אבי ריקן, יוסי רוۖן, חייר סספדס, אייל שן, ג'וניור ויסה, פטי נימבה, אור פישביין {ארמון בן נעים 62}.

תגובות

טלספורט בפייסבוק