תקציב חיפאי לליגת האלופות

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, ייפגߩ רק בשבוע הבא עם אלישע לוי לדיון לסיכום העונה ולהכנות לקראת העונה הבאה. יעקב שחר רוצה להעפיל לליגת האלופות, התקציב והסגל יהיו בהתאם

יום ראשון 24 מאי 2009
אשר גולדברג

 מכבי חיפה עדיין לא חוגגת רישמית את הזכיה מספר 11 בתואר האליפות וממתינה ליום שלישי הקרוב, כדי לעשות זאת בהוד והדר עם דאבל שיהפוך את השימחה לאירוע ענק בצפון.

לנשיא הקבוצה יעקב שחר ולמאמן אלישע לוי ברור כבר כעת, שכדי להתברג לליגת האלەפות בעונה הבאה, הקבוצה חייבת מהפך ענק בסגל השחקנים. שיחרור של מספר שחקנים גדול וקליטה של ישראלים וזרים חדשים .

שיטת המשחקים השנה במוקדמות ליגת האלופות שונתה מבעבר. מכבי חיפה תהיה מדורגת וההגרלות למיניהם בארבעת הסיבובים המוקדמים בהם היא אמורה להשתתӣ, לא מציבים בפניה את קבוצות הדרג העליון של אירופה, כך שהמשימה בהחלט אפשרית. 

רוני גפני ואלון חרזי חוגגים בנתניה. 50 מיליון שקל מחכים בליגת האלופות לשניים

המענק לליגת האלופות כ-50 מיליון שקל מפתה מאוד ובחיפה מתכוונים להציב קבוצה איכותית עם לפחות 3 או 4 זרים חדשים וכמות דומה של ישראלים, כשמכבי חיפה ממߪינה לשניים או יותר משחקני בית"ר ירושלים אם זו אכן תקלע למשבר ותאלץ למכור את כוכביה. השניים הראשונים שמסומנים: ברק יצחקי ואבירם ברוכיאן, אבל יש עוד שמות שמכבי חיפה תבדוק את העלויות שלהם לרכישה.

גורם במכבי חיפה אמר: "אין ۢכשיו זמן לדיבורים. צריך לעשות את הדאבל ביום שלישי. זה לא הולך להיות דבר קל אבל זה אפשרי. האוהדים של מכבי חיפה מצפים לדאבל ואסור לאכזבם".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק