שירר מאשים את כל העולם

אלן שירר, ירד עם ניוקאסל לליגת המשנה בעונת הבכורה שםו כמנג'ר הקבוצה, אך אינו לוקח את כל האשמה על עצמו: "גם מייק אשלי, ג'ו קיניר, קווין קיגאן וכריס האטון אשמים בירידה הזו"

יום שני 25 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 אלן שירר ייזכר תמיד כאחד החלוצים הגדולים בתולדות ניוקאסל, אולי אפילו כחלוץ הגדול מכולם שלבש אי פעם את מדי הזברה. אולם אחרי ההפסד שӜ ניוקאסל אתמול לאסטון וילה, שירר ייזכר גם כמנג'ר שהוריד את ניוקאסל לליגה השניה.

אולם שירר לא ממהר לקחת את האשמה על עצמו ובראיון ל"סאן" הלונדוני הוא מיהר לנקוב בשמותיהם של האנשים, שלדעתו אשמים גם הם בכישלון: "יש הרבה אנשים שאשמי۝ בירידת ליגה הזו, כולל אותי, את ג'ו קיניר, קווין קיגאן, כריס האטון ומייק אשלי. הגעתי למועדון וציפיתי לשנות דברים אך לא הצלחתי, זה מועדון שאני מאוד אוהב".

שירר מונה ע"י הבעלים של ניוקאסל, מייק אשלי באמצע העונה, אחרי שהמנג'ר הקבוע של ۔קבוצה ג'ו קיניר, עבר ניתוח ומסיבות בריאותיות לא יכל לחזור לאמן. שער עצמי של דמיאן דאף אתמול מול אסטון וילה, שלח את המגפאייז לליגת המשנה, לעיני 5000 אוהדים מתוסכלים של הקבוצה.

שירר, שניצח רק משחק אחד כמנג'ר הקבוצה התייחס לעתידו במועדון ואמר: "כולם שואלים אותי האם אני נשאר במועדון, אבל אף אחד מהנהלת הקבוצה אפילו לא פנה אליי. נהניתי מאוד לאמן את הקבוצה הזו ואני יכול להבין מדוע אנשים טוענים שזהו ג'וב מעניין".

תמונה: גטי אימג'

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק