שיבחון בתוכניות מכבי חיפה

רק בשבוע הבא אמור אלישע לוי להודיע על רשימת הזרים והישראלים שיעזבו. יש למאמן האלופה גם רשימה ארוכה שۜ מועמדים. בסל הקניות מסומן יוסי שיבחון, איש מכבי ת"א

יום רביעי 27 מאי 2009
אשר גולדברג
 במכבי חיפה קיבלו באיפוק, באכזבה, אך כמו ספורטאים את איבוד גביע המדינה אתמול לבית"ר ירושלים. במועדון פינטזו על דאבל, אבל ידעו להיזכר ולהזכיר שבעבר היתה זו בית"ר ירושלים שטירפדה למכבי חיפה זכיות בגביע, בדרך לדאבל.

מכבי חיפה תחגוג ביום שני את הזכיה באליפות. סימלי שהמשחק האחרון הוא מול בית"ר ירושלים, שתגיע עייפה מחגיגות הזכייה בגביע אתמול. רק מאמצע השבוӢ הבא, אחרי שאלישע לוי יוכרז רישמית למאמן, הוא יגיש את תוכניות הרכש המומלצות שלו.

אחד השמות הבולטים שמכבי חיפה מעוניינת בהם הוא יוסי שיבחון, קשרה של מכבי ת"א. "הירוקים" היו מעוניינים בשיבחון כבר בפעם הקודמת לפני שעזב את הפועל פ&ͱuot;ת למכבי ת"א.

לשיבחון יש חוזה לעונה נוספת, אבל במכבי ת"א הוא מסומן כמי שמכבי תהיה מוכנה לשחררו בשל עלויותיו הכספיות הגבוהות. שמות נוספים שמוזכרים כמועמדים למו"מ קרוב הם דוד רביבו, אבירם ברוכיאן וברק יצחקי.

אנשי ېנדרלכט הגיעו אתמול פעם נוספת לישראל, לדבריהם כדי לצפות בבלם דקל קינן. אפשר שהם בוחנים שחקן אחר במכבי חיפה, שהרי את קינן הם כבר ראו מספר פעמים גם בנבחרת ישראל.

אלון חרזי, המגן הוותיק של מכבי חיפה מבקש להמשיך עונה נוספת, אבל נראה שמכבי חיפה תבק۩ מחרזי בן ה-38, לפרוש. את הקבוצה אמורים לעזוב גם רוני גפני ועומרי אפק.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק