ריברי לצ'לסי, דקו לאינטר?

צ'לסי הציעה 50 מיליון יורו לבאיירן מינכן עבור שירותיו של פרנק ריברי. באיירן הסכימה ואם צ'לסי תצליח םסגור עם את תנאי השחקן, הוא ילבש כחול בעונה הבאה. דקו בדרך לאינטר

יום חמישי 28 מאי 2009
אסף בילגורי
 על פי הדיווחים בתקשורת הבריטית, צ'לסי של רומן אבראמוביץ', נמצאת במו"מ מתקדם עם פרנק ריברי, קשרה של באיירן מינכן ונבחרת צרפת.

המקורות טוענים שצ'לסי הציעה בסביבות 50 מיליון יורו (43.6 מיליון פאונד) עבור הקשר הצרߤתי בן ה-26, הצעה שהתקבלה בחיוב ע"י באיירן מינכן וכעת מה שנותר לצ'לסי זה לסכם את תנאי חוזהו של הפנומן הצרפתי.

ריברי הרוויח בבאיירן מינכן לא פחות מ-125 אלף פאונד לשבוע, אולם צ'לסי לא מוכנה לשלם לצרפתי יותר מ-90 אלף פאונד בשבוע.

č אם צ'לסי אכן תסגור את העברת הענק, זו תהיה מכה למנצ'סטר יונייטד, היריבה המושבעת של צ'לסי, שסימנה את ריברי כמחליף פוטנציאלי לכריסטיאנו רונאלדו הפורטוגלי.

דקו בדרך לאינטר?

ריברי נמצא בדרך לצ'לסי, אך מי שנמצא בדרך החוצה מהמועדון הלונדוני הוא דקו, שאישר היום כי הוא מנהל מגעים מתקדמים עם אינטר אלופת איטליה.

דקו, שהגיע לצ'לסי מברצלונה ונתן עונה טובה, איבד הרבה מאוד מהמניות שלו מאז התמנה חוס הידינק למאמנה של צ'לסי וכמעט ואינו זוכה לדקות משחק. דקו מעוניין לחבור למוריניו, מאמנה של אינטר, שזכה עימו בליגת האלופות עם פורטו לפני חמש שנים.

"אני יכול לאשר שאני מנהל מגעים עם אינטר. לא שיחקתי הרבה העונה במדי צ'לסי ומעבר לאיטליה יהיה מצויין עבורי. יהיה מעניין לשחק שוב תחת מוריניו. איני יכול למסור עוד פߨטים, כי לא אני זה שמתעסק במו"מ". כך אמר דקו ל"סאן הבריטי".

תמונות: גטי אימג'

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק