אולימפיאקוס צימקה ל-2:1

נצחון דרמטי לקבוצה מפיראוס 70:74, שמנע חגיגות של היריבה הגדולה, פנאתינייקוס, באולם "האחווה והשלום". הלפרין הכריע עם שתי קליעות מהעונשין

יום שישי 29 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 אולימפיאקוס כפתה על יריבתה הגדולה, פנאתינייקוס, משחק רביעי בסדרת הגמר של הליגה היוונית, לאחר נצחון ӓרמטי בשניות האחרונות-70:74.

לאחר שקבוצתו של יאנקיס הפסידה בשני המשחקים הראשונים, כשבמשחק השני היא הובסה ב-27 נקודות הפרש, הצליחו הלילה חניכיו לחזור לסדרה ולפחות לא להפסיד בבושת פנים.

המשחק נפתח בצורה מצוינת עבור ۔מארחים מפיראוס, שהובילו בתום הרבע הראשון-10:22. עד המחצית, האורחים הצליחו לחזור למשחק ואף עלו ליתרון 39:35. לאחר רבע שלישי צמוד, אולימפיאקוס פתחו יתרון קטן ברבע הרביעי (66:71), אך מיודעינו, שאראס יאסיקביצ'יוס, השחיל שלשה מיידית, שצמצמה את ההפרש, אך לא מנעה מהאדומים את הנצחון, לאחר שיותם הלפרין קלע פעמיים מהקו, כשעל השעון נותרו שש שניות לסיום, והבטיח את נצחון קבוצתו.

ג'וש צ'ילדרס סיים כקלע המוביל במגרש עם 23 נקודות. לין גריר (1ȶ נק'), פרידזיס (11), ניקולה וייצ'יץ' (8) ויותם הלפרין (5 נק') סייעו בהבטחת הנצחון. בפנא בלט שאראס עם 17 נקודות. פקוביץ' (15) ודיאמנטידיס (12) הפגינו משחק̠איכותי גם כן.

המשחק הרביעי ייערך ביום שני בערב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק