נמני יחליט מי יאמן בקרוב

גורם במכבי תל אביב סיפר שהמועמדים המובילים לזכות בתפקיד הם פרדי דוד, גיא לוי ואורי מלמיליאן, כשגם לגיא לוי סיכוי להצטרף לצוות המקצועי של אבי נמני. ג'ונסון שוחרר

שבת 30 מאי 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב צפויה, במקביל להחלטה על הצטרפותו של גורם עסקי לאלכס שניידר, להרחיב את צוות האימון שלה בראשותו של אבי נמני, שנכון לעכשיו לא יוכל בשנה הבאה להדריך את הקבוצה מהקווים מחוסר תעודת מאמן, כאשר הנושא נמצא בבדיקה מול ההתאחדות לכדורגל.

ההחלטה היא שעוזר המאמן הנוכחי, מרקו בלבול, ימשיך בתפקידו, כשלפי גורם במכבי תל אביב, אברהם גרנט המליץ על אחד מבין אורי מלמיליאן או פרדי דוד. מלמיליאן לא אימן בעונה שעברה, אחרי שעזב את הפועל פתח תקוӕה, ואילו פרדי דוד הפסיק את עבודתו באמצע העונה בבני סכנין.

שם נוסף שמוזכר בחודשים האחרונים הוא גיא לוי, שעזב את הפועל באר שבע. להזכיר, לפני שנתיים רצה אבי נמני את גיא לוי במכבי תל אביב במקומו של אלי כהן, אבל הנושא נפל בגלל עזיבתו של רוני מאנה.ļbr/>
דולי ג'ונסון הקשר הליברי של מכבי תל אביב קיבל הודעה כי הוא משוחרר מהקבוצה.

בתוך כך, מכבי תל אביב גברה היום (שבת) על מ.ס. אשדוד 0:1 במחזור סיום העונה, ואבי נמני אמר בסיום: "העונה התחילה לא טוב,Ƞעשינו לא מעט טעויות מההתחלה ולאחר מכן היה קשה לתקן אותן. אנחנו עכשיו מסיקים את המסקנות לגבי העונה הבאה". 

"ביומיים-שלושה הקרובים תצא הודעה לגבי מה שיהיה בעונה הבאה, אני עדיין לא יודע מה יהיה. יכול להיות שיהיה עוד מאמן. אני לא יכול להגיד כרגע מי זה יהיה, אבל אני מקווה שזה ייסגר בימים הקרובים". 

המאמן המשיך ואמר: "אני שמח שהעונה הסתיימה בצורה טובה. אנחנו מובילים את הליגה בסיבוב השלישי, אבל יש לנו הרבה מה ללמוד מהעונה הזאת. נפיק לקחים. צריך ללמוד מהטעויוӪ שנעשו, ולחזק את הדברים הטובים שנעשו".

על מגמת שיתוף הצעירים אמר נמני: "היו היום על המגרש שמונה שחקנים תוצרת בית. ברור שהשאיפה שלנו ששחקנים כאלה ישחקו, אבל אנחנו לא רוצים לצאת בסיסמאות ורוצים שהם ישחקו רק אם הם טובים. לפעמים אנߗנו משלמים את המחיר, אבל זה לא כל כך מפריע לנו".

נמני פרגן לשי הולצמן, שפרש היום ממשחק פעיל, ואמר: "אני מודה לשחקן גדול שהיום פרש, שי הולצמן. המחווה שעשו לו היום אוהדי מכבי היתה במקום. הוא עשה קריירה של שחקן גדול".

̼br/> מושיקו מישאלוב, כובש שער הניצחון סיכם: "היו ציפיות מאתנו בתחילת העונה. יש לנו שחקנים טובים אחד אחד, אבל זה לא התחבר כ"כ. נקווה שזה יתחבר בהמשך. יכול להיות שהלחץ השפיע עלינו".

על השאלה לגבי עתידו במועדון הצהוב-כחול אמר מישאלוב: "אני מסיים חוזה. בשבוע הבא נהיה יותר חכמים, אשב עם מכבי ונראה. אני מקווה שהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר".

שי הולצמן אמר לאחר המשחק: "ההתרגשות לא היתה כ"כ חזקה, כי כבר חצי שנה אני ӑתהליכי פרישה מכדורגל. היום היה היום האחרון וזו הרגשה נעימה. זה יכול היה להיגמר יפה אם הייתי מבקיע שער, אבל גם ככה זה בסדר. היה לי כיף, עם כל מי שעבדתי ושיחקתי. אני מסתכל על ההמשך".

יוסי מזרחי נפרד מהחלוץ שלו: "שי הוא אחד החלוצים הטובים ביותר בארץ. התרומה שלו לאשדוד מדהימה. קשה למצוא שחקנים שתרמו כ"כ הרבה לאגודה כמו ששי תרם". 

על הירידה התלולה שעברה קבוצתו בשבועות האחרונים אמר המאמן: "אני כמעט חודשיים לא ישן, מנסה לנתח מה קרה לנו. היە לזה סיבות מקצועיות ואחרות. נטפל בזה כדי שזה לא יקרה בשנה הבאה".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק