ספק להחתמת באדיר בהפועל

בעוד אלי טביב ממתין לאישור ההתאחדות לקבל את הקבוצה לידיו, שחקנים כמו באדיר, לוז, אנטבי ואבוטבול לא יודעים אם ימשיכו בשנה הבאה. שטראובר לא יגיע לוולפסון

יום שני 01 יוני 2009
אשר גולדברג
אלי טביב הבעלים המיועד של הפועל תל אביב, ממתין לאישור ההתאחדות לכדורגל, כדי שזו תאפשר לו להיות חלק מהבעלות של הפועל ת"א. טביב כבר חותר לכך, שנציגו גבי קצרה יקבל את מפתחות הניהול על חשבון היו"ר הקיים, אמיר לובין.

בתוך כך, בהפועל ת"א מחכים עדיין לפגישה שבין מוני הראל לטביב כדי שכספים מתוכננים יגיעו למועדון בכדי להתכונן לעונה הבאה.

אי הוודאות הגדולה, שקיימת במועדון לא מאפשרת לאמיר לובין לפתוח במߕ"מ עם שחקנים שמסמיים חוזה מכוון שלזה אין כל סמכות לביצוע מהלך כספי בלי אישורו של נאמנו של אלי טביב, גבי קצרה, שאמור להחליף את ליובין כשטביב יכנס למועדון.

מאחורי הקלעיים, טביב כבר מכין את ההכנות לעונה הבאה, כשנושא צירופו של לירן שטראובר לא עולה על הפרק מבחינת הבעלים המיועד. מה עוד שמאמן האדומים, אלי גוטמן כבר היה מעורב בתקרית עם השוער עוד בימיו בנתניה.

במחנה טביב לא מתלהבים יתר על המידה מהמקום השני בטבלה ומהסגל הקיים. וואליד באדיר, ۩נתן עונה מצוינת עדיין לא יודע אם ימשיך בקבוצה. במחנה טביב יש כוונה להיפרד מהשחקן בסוף העונה בטענה כי מיצא עצמו ועדיף להכניס דם חדש.

גם יגאל אנטבי ובן לוז נמצאים באי וודאות, שניהם מסיימים חוזה ועדיין לא ברור אם ימשיכו בקבוצӔ. במידה והפועל תחליט להמשיך עם השניים את ההתקשרות הם ידרשו לקצץ באופן משמועתי .

הקבוצה רוצה להמשיך את הרומן עם שי אבוטבול הדורש חוזה של 160 אלף דולרים. בהפועל מתכוונים להציע לשחקן חוזה בסביבות ה-90 אלף דולרים ולא כפי שזה רוצה. מי שאמור להרוויߗ ממינוי טביב הוא יוסי אבוקסיס, שסמכויותיו יורחבו בכל נושא הרכש.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק