על שרון גרמזנו כבר שמעתם?

בהפועל רעננה מתכוננים לליגת העל. אלון קיטלמן, המנכ"ל מחפש מגרש ומבהיר: יש לנו קהל לא פחות מהכח או מכבי פ"ת. אנו יכולים לנצח כל קבוצה. ומה יעלה בגורלו של שרון גרמזנו? לא ברור. היכרות ראשונית עם העולה

יום שני 01 יוני 2009
שלמה חסיד

ליגת העל תתפח בשנה הבאה למימדים מפלצתיים, כשלא פחות מ-16 קבוצות ינסו לא לשעמם את הצופים המפוהקים, ולמודי האכזבות מהחלטורה הקרויהȠכדורגל ישראלי ומומלצת בעיקר לעדת חובבי הסאדו.

על פי הערכתו של יעקב שחר, לפחות 50 שחקנים חדשים יופיעו בעונה הבאה בליגת העל. רמתם לא תהיה כנראה גבוהה במיוחד, אבל יש שמות כולנו נלמד לשנן.

אנחנו ב-TELESPORT ננסה לעשות קצת סדר בברדק ולהכߙר מקרוב חלק מהעולים החדשים. ונתחיל עם מנכ"ל הפועל רעננה, אלון קיטלמן שמספר: "לא נמשיך לשחק במגרש הישן שלנו, ואנחנו מנסים להכשיר מגרש במערב העיר כדי שיתאים לליגת העל. אופציה שנייה זה לשחק בהרצליה או כפר סבא. התקציב יהיה 10 וחצי מיליון שӧל".

שרון גרמזנו, האיש עם השם הכי מיוחד, יישאר?

"עדיין מוקדם לדבר, הוא בעצמו עדיין לא יודע. יהיה לנו קשה להביא רכש, אבל נביא משהו צנוע. מי יהיה הספונסר? גם על זה עובדים. יש לנו קהל לא פחות מהכח עמידר וממכבי פתח תߧווה, ואנחנו מקווים למכור חמש מאות מנויים".

עד כמה יש לכם זכות קיום בליגה?

"יש לנו וחצי זכות קיום בליגה. אנחנו לא פחות טובים מאחרים. אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בארץ, אחרת היינו מתעסקים בבלט. הכדורגל בנוי ממועדונים גדולים וקטנים, כשגם בספרד לא כולם זה ברצלונה. בשנה שעברה בליגה הראשונה בצרפת הייתה קבוצה מעיירה של עשרת אלפים תושבים. ברעננה גרים מאה אלף, שחלקם גם אוהבים כדורגל".


מחר: באיזה עמדות מחפש ירון הוכנבוים חיזוק?

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק