התחנה של שטאוויל

רחוב אבן גבירול בתל אביב (אבן גבירול 77), שוכנת תחנת הטוטו-ווינר של איתן טאוויל: מי שזוכה לא רץ לספר לי שהוא זכה אבל אני יודע שיש טפסים שזוכים בפרסים

יום שני 01 יוני 2009
שלמה חסיד

 במרכז רחוב אבן גבירול בתל אביב (אבן גבירול 77), צעדים ספורים מככר רבין לכיוון צפון, שוכנת תחנת הטוטו-ווינר של אәתן טאוויל, בה ניתן לא רק להמר, אלא גם לעשות קניות מכל הבא ליד, כשהחנות החביבה עמוסה בכל טוב.

כבר שש שנים תמימות שטאוויל מפעיל את התחנה, וברוך השם, טפו טפו, יש זכיות מרשימות. "מי שזוכה לא רץ לספר לי שהוא זכה אבל אני יודע שיש טפסים שזוכים בפרסיӝ גדולים וזה רק מחמם לי את הלב שבנאדם שמילא אצלי בתחנה את הטופס זכה בפרס. אני מאחל לכל מי ששולח דרכי לזכות, הכול כאן נעשה באווירה חברית ובשיא האדיבות".

מלבד מצב רוח טוב ואווירה חברית מציעה החנות גם ידע מקצועי בשפע בענייני מילוי טפסי טוטו וווינר.

טאוויל מספר על מרכולתו: "אנחנו שולטים בכל הטכניקות, זה מומחיות של שנים. אנחנו מפעילים פה את כל השיטות הקיימות, כל שיטות הצמצומים למיניהם, ואנחנו הולכים לקראת הלקוחות שלנו בכל מה שהם צריכים מאיתנו. את הזכיות אנחנו משלמים על המקום, אנחנו פתוחים בשבת וכל שירות אחר שהם רוצים מאיתנו אנחנו כאן לרשותם, העיקר לראות אותם מרוצים ומחייכים ותודה לאל מי שנכנס לכאן פעם אחת בדרך כלל חוזר כי למקצועיות ואמינות ויסודיות כנראה שאין תחליף". 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק