נתי עזריה מאמן מכבי נתניה

עוזרו של לותר מתיאוס בעונה החולפת תפס את עמדת המאמן. מאמן קבוצת הנוער של המועדון, הנרי דוארטה, ישמש כעוזרו של עזריה, שאמר: "מודה לדניאל יאמר ולהנהלה על האמון"

יום שני 01 יוני 2009
אשר גולדברג

בעליה של מכבי נתניה, דניאל יאמר, החליט היום (שני) כי נתי עזריה יהיה מאמן הקבוצה בעונה הבאה, ועוזרו יהיה מאמן קבוצת הנוער של המועדון בעונה החולפת, הנרי דוארטה.

דניאל יאמר אמר הערב, מיד לאחר ההחלטה על המינוי: "אחרי שנה שנתי עבד כעוזר של לותר מתיאוס במהלכה הוא למד המון, יהיה זה הוגן לתת לו צ'אנס להיות המאמן הראשי של הקבוצה".

"נתי היה מאמן במחלקת הנוער והרבה שחקߠים התפתחו על ידו, וזו גם הסיבה שמינינו את הנרי להיות עוזר המאמן. אנחנו מאמינים בהם, הם צריכים לייצג ולהביא לידי ביטוי דור חדש וזמנים חדשים במכבי נתניה". 

על בני לם אמר יאמר: "תרומתו מאז שהגיע למכבי נתניה היא אדירה, הוא סייע רבות בקידום שחקנים צעירים, אולם בשל העונש שלו הוא לא יכול בשלב זה להיות חלק מהצוות המקצועי. עם זאת, אני סבור ובטוח שבעתיד בני ימצא את עצמו גם בקבוצה הבוגרת". 

המאמן הטרי, נתי עזריה, אמר :"אחד התנאים שלי היו לשלב שחӧני בית צעירים רבים שגדלו במועדון, כדי לחבר את מכבי נתניה לעיר. אני מודה מאוד לדניאל יאמר ולהנהלה על אמון להתחיל תהליך חדש, לבנות קבוצה מהיסוד שלה. הדבר מצביע על אמון והערכה לעבודה שעשיתי עד היום במועדון. זה יהיה תהליך ואני מקוה שהקהל והעיר כולה תעמוד מאחוӨינו"

תגובות

טלספורט בפייסבוק