1

רובין כוכב עליון

רולאן גארוס: כוכב הגרנד סלאם בצרפת, רובין סודרלינג השוודי שלאחר שהדיח את נדאל, הדיח גם את דווינדקו 1:6, 3:6, 1:6 והעפיל לחצי הגמר. נשים: סאפינה בחצי, שראפובה בחוץ. זוגות מעורבים: אנדי רם ודשי הודחו

יום שלישי 02 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 לאחר סיום עונת הכדורגל בארץ ואף ברחבי אירופה, המרענן הרישמי של הקיץ החם והלוהט, זהו טורניר הגראנד סלאם בצרפת, הרולאן גארוס.הכוכב החדש בצרפת, זהו השוודי היוצא מהכלל, רובין סודרלינג, שהדיח את רפאל נדאל, הדיח גם את הרוסי דווידנקו 1:6, 3:6, 1:6. 

רובין סודרלינג שהופך אט אט לאח"מ מהשורה הראשונה בטניס העולמי, עושה זߐת בהופעה גרנדיוזית על מגרש החימר ברולאן הגארוס. לאחר שהדיח את הבלתי מנוצח, רפאל נדאל, המדורג מספר 1 בעולם, הגיע תורו של ניקולאי דווינדקו המדורג 10 בטורניר. 

השוודי המדורג 23, עבד קצת קשה, אבל בזכות עיקשות וכח רצון עשה זאת שוב והעפיל̠לשלב חצי הגמר. 

בשלב הבא מחכה לסודרלינג פרננדו ונזאלס, כאשר הצ'יליאני גבר על אנדי מארי 3:6, 6:3, 0:6, 4:6 והעיף את הבריטי, המדורג שלישי בעולם. 

אצל הנשים, המדורגת מספר 1 בעולם, דינארה סאפינה הצליחה לנצח לאחר עבודה מעט קשה 6:1, 4:6, 2:6 על ויקטוריה אזארנקה מספר 9 בטורניר והעפילה לשלב חצי הגמר. ההפתעה בשלב רבע הגמר, הייתה כאשר מריה שראפובה נאלצה להיפרד מהטורניר לאחר שהובסה 6:0, 6:2 מול דומינקה צ'יבולוקבה הסלובקית (20).&nbsͰ;

אכזבה ישראלית ברולאן גארוס, כאשר אנדי רם ושותפתו נטלי דשי הצרפתיה, לא יצליחו להגן על התואר, לאחר שהפסידו בשלב רבע הגמר טורניר הזוגות המוערבים 6:3, 6:1 מול נדיה פטרובה הרוסיה ומקס מירני הבלארוסי.

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק