אני מאד מתרגש

רולאן גארוס: מחר רוג'ר פדרר ינסה לזכות בגראנד סלאם היחיד שחסר לו ועל הדרך להשוות את מספר תארי הגראנד סלאם לזה של פיט סמפראס. "זה לא דבר שקורה כל יום"

שבת 06 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 רוג'ר פדרר יתייצב מחר לגמר הרולאן גארוס בצרפת, בפעם הרביעית ברציפות וינסה לזכות בתואר הגראנד סלאם היחיד שעדיין אין לו. במידה ופדרר ינצח מחר בגמר את רובין סודרלינג השבדי, הוא ישווה את שיא הזכיות בטורנירי גראנד סלאם של פיט סמפראס (14) ויזכה בתואר היחיד שפיסטול פיט לא הצליח להשיג.

"אני מאד מתרגש" אמר פדרר. "לא מפחד, אבל מתרגש בגלל שרגעים כאלה לא מגיעים בכל יום. אבל למרות זאת אני רגוע, כי הייתי במעמדים כאלה כל כך הרבה פעמים בעבר וחוץ מזה גם אם אני אפסיד, יהיו לי עוד הזדמנויות לזכות בטורניר הזה בעתיד".

פדרר נשאל לגבי המפגש שנמנע עם יריבו המושבע רפאל נדאל: "זה נחמד לראות כאן מישהו אӗר בגמר לשם שינוי. בכל מקרה זה לא הולך להיות קל, אין דבר כזה גמר גראנד סלאם קל".

פדרר התייחס לניסיון שלו במעמד הגמר ברולאן גארוס, לעומת יריבו השבדי שיופיע בפעם הראשונה בגמר: "אני הייתי כאן בעבר אבל אני לא יודע אם זה יתרון או לא, כי בӛל הגמרים בהם השתתפתי כאן הפסדתי".

פדרר לא מוטרד מכך שעבר דרך ארוכה וקשה במיוחד עד לגמר: "הדרך שעברתי עד עכשיו גורמת לי לסיפוק הרבה יותר גדול וזה נותן לי המון ביטחון לקראת הגמר".

צילום: Getty Imagesļbr/>
תגובות

טלספורט בפייסבוק