אואן לרומא, ואן פרסי לאינטר?

לאחר שניוקאסל ירדה לליגה השנייה, "ילד הפלא" של הכדורגל האנגלי, מייקל אואן מחוזר באיטליה ߕגם באברטון, שאותה אוהד. אלופת איטליה, אינטר, מציעה 25 מיליון פאונד לחלוץ ההולנדי

יום ראשון 07 יוני 2009
אייל כהן

חלוץ נבחרת אנגליה וניוקאסל בעונה החולפת, מייקל אואן, מסיים את החוזה במגפייז בעוד כחודש ימים. וונדר הבוי, כפי שמכנים את אואן בליגה, בילה כארבע עונות רצופות בסיינט ג'יימס פארק, עד שזו ירדה ליגה.

לאואן חיבה מיוחדת לקבוצה שאותה הוא אוהד מגיל צעיר, אברטון, שכבר מנסה בימים אלוĠלהביא את  אואן לגודיסון פארק. אואן כבר הביע נכונות לוותר על לפחות 100 אלף פאונד, שאמור היה לקבל בשבוע, כדי להצטרף לבחירת ליבו.

עוד קבוצה שרוצה את החלוץ האנגלי, זוהי רומא האיטלקית. הג'ילארוסי, שלא ישתתפו בעונה הבאה בליגת האלופות, יפסידו סכום ۛסף דיי גבוה לקבוצה במעמד שלהם, ולכן ההחתמה של אואן תלוייה בספק רב וסיכוייו לנחות באולימפיקו, מאוד נמוכים. 

ואן פרסי לאינטר?

ה'מירור' האנגלי מדווח, כי אלופת איטליה ב-4 השנים האחרונות, אינטר מۙלאנו, הציע כ-25 מיליון פאונד, עבור החלוץ ההולנדי של ארסנל, רובין ואן פרסי. 


ואן פרסי, שני מימין. האישה מעדיפה לונדון (geʹtyimages)

אינטר רוצה ללכת בשנה הבאה חזק על ליגת האלופות, לאחר שבליגה המקומית ההצלחה כמעט מובטחת, במיוחד לאחר החלשות מספר קבוצות ואף היריבה העירונית, מילאן. אולם ואן פרסי, כעת במשא ומתן עם ארסנל לגבי השנתיים הבאות, שבהם הוא חתום בקבוצה.&nbͳp;

למרות זאת, בארסנל מודעים כי בעוד שנתיים יהפוך ההולנדי לשחקן חופשי, מה שיסב הפסד כספי עבור אחד החלוצים הפוריים בעולם.

הנראזורי יצטרכו להתמודד כעת לא רק ההצעה הכספית שלדעת רבים נמוכה בהרבה, מההצעה שארסנל יגישו, אלא בנוסף גם עם אישתוȠשל ואן פרסי, בושארה, שמצפה לילד נוסף וההעדפה של שניהם לגדל את המשפחה במרכז לונדון. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק