קאקה חתם בריאל מדריד

הושלמה העברת השנה בכדורגל האירופי. המלפפון הלוהט של הקיץ חתם הבוקר בשורות ריאל בעיסקה שמוערכת בכ-65 מיליון יורו. מילאן הוציאה הודעה בה נאמר: "החל מהעונה הבאה, קאקה הוא שחקן ריאל מדריד"

יום שלישי 09 יוני 2009
מערכת TELESPORT

אחרי שנתיים של חיזורים נמרצים, פלורנטינו פרז הצליח סוף סוף להביא את היהלום הברזילאי לברנביאו. הקשר הברזילאי של מילא۟, חתם הבוקר באופן רישמי בריאל מדריד ובכך הושלמה העיסקה הגדולה של הקיץ, עיסקה שמוערכת בכ-65 מיליון יורו.

מה שהיה באוויר במשך שבועות ארוכים, הפך לרשמי הבוקר, כאשר גם ריאל מדריד וגם מילאן, קבוצתו של קאקה בשנים האחרונות אישרו את המגה עיסקה הזו.

בהודעה שהוציאה ריאל מדריד נכתב: "קאקה הוא שחקן ריאל מדריד, אחרי שהושג סיכום בין מילאן לשחקן על עזיבתו ואחרי שקאקה עבר את כל הבדיקות הרפואיות בהצלחה".

גם מילאן אישרה את העיסקה והוציאה הודעה: "החל מהעונה הבאה, קאקה הוא̠שחקן ריאל מדריד. מילאן מודה לשחקן על שנים נפלאות במועדון ומאחלת לו הצלחה בקבוצתו החדשה".

ריאל מדריד שלחה רופא מטעמה עד ברזיל, שם שוהה השחקן עם נבחרתו וערכה לו בדיקות רפואיות. העיסקה הפכה לרשמית, לאחר שהשחקן שוחח עם נשיא מילאן, סילביו ברלӕסקוני בטלפון וקיבל אור ירוק לעזוב.

קאקה הצטרף למילאן ב-2003 והפך במהרה לכוכב של הרוסונרי, אותה הוא הוליך לאליפות ב-2004 ולזכייה בליגת האלופות ב-2007.

מה שבטוח, ההחתמה של קאקה היא לא ההחתמה האחרונה שמתכוון לבצע מייסד הגלאקטיקוס, נߩיאה של ריאל מדריד פלורנטינו פרז, אם כי קאקה היה היעד הראשון ברשימת הרכש של פלורנטינו פרז.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק