תמיד יש פעם ראשונה

המג'יק השיגו נצחון ראשון אי פעם בסדרת הגמר של הנ.ב.א, כשניצחו הלילה את הלייקרס. משחק התקפה אדיר ושיתוקו של קובי ברייאנט במחצית השנייה, החזירו את הווארד, לואיס, אלסטון, פייטרוס וטורקגלו לסדרה

יום רביעי 10 יוני 2009
מערכת TELESPORT
rong̾


מאמן הקבוצה המנוצחת, פיל ג'קסון סיכם: " חשבתי ששלטנו במשחק ובקצב שלו, אבל התברר שזה לא היה כך. החטאנו יותר מדי זריקות עונשין ללא סיבה נראית לעין. ההתקפה שלהם (אורלנדו) שיחקה היטב וההגנה שלהם הייתה קשוחה והפכה את החיים של קובי לקשים. יש לחץ כבד על שחקניי ומי שלא יכול לעמוד בו, לא יהיה בקבוצה, אבל בסופו של דבר, אנחנו רק אנושיים. "

ۧובי ברייאנט המאוכזב הוסיף: " התחלתי את המשחק בקצב טוב, אבל זה פשוט לא הלך, הכל הלך גרוע הלילה. אני רגיל לכך שחבריי לקבוצה סומכים עליי שאביא את הנצחון, וזה מאכזב, אבל אני מקווה שנתכונן היטב ונשיג את הנצחון במשחק הרביעי. "

מאמן הקבוצה המנצחת, סטן ואן גנדי, תרם את פרשנותו המינימליסטית: "היום הכל הלך לסל וזה תמיד עובד היטב. זו נוסחה בדוקה לניצחון. "

ראפר אלסטון המחוייך סיכם גם כן: Ȧquot; לי ולסטן (ואן גנדי) יש יחסים מצוינים. הלילה מצאתי את הקצב שמתאים לי וגם הצלחתי לקלוע היטב. הייתי אגרסיבי  ומגוון במשחק שלי, מההתחלה ועד הסיום. הקבוצה שיחקה מהר ודוויט (הווארד) שיחק היטב בצבע."

 

 

 

 

 

 

 צילומים: Gettyimages

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק