3:4 לישראל על בולגריה

מוקדמות יורו 2011: הנבחרת הצעירה של ישראל חזרה מפיגור ליתרון 1:3, שמטה אותו למרות יתרון מספרי, אבל שער של בן סהר בדקה ה-90 הכריע את המשחק והעניק לה 3 נקודות יקרות

יום רביעי 10 יוני 2009
מערכת TELESPORT

הנבחרת הצעירה של ישראל גברה הערב (רביעי) על נבחרת בולגריה בתוצאה 3:4, במשחקה השני במסגרת בית 6 של מוקדמות יורו 2011 לנבחרות עד גיל 21, במשחק מותח, דרמטי ורב תהפוכות.

פחות מ-3 דקות מהשריקה לפתיחת המשחק, והנבחרת המקומית עלתה ליתרון משער של בלטאנוב, בהתקפה הראשונה של הבולגרים במשחק. לירוי צעירי איזן תוך 4 דקות בלבד, ובירם כיאל השלים מהפך בדקה ה-29.

המארחת נותרה ב-10 שחקנים עם השריקה להפסקת המחצית, וטוטו תמוז ניצל זאת כדי̠להגדיל את היתרון ל- 1:3 (54). ההגנה הישראלית הפסיקה לתפקד, מה שאפשר לבלטאנוב (58) ואיבאנוב (66) לכפות שוויון בחיסרון מספרי. למזלה של הנבחרת הישראלית, שער של בן סהר בדקה ה-90 העניק לה 3 נקודות יקרות.

בעקבות הניצחון, עלתה הנבӗרת של מוטי איווניר למקום הראשון בבית, לאחר שהמשחק הראשון מול קזחסטן ב'קרית אליעזר' הסתיים בתיקו 1:1 מאכזב, ובעקבות ההפסד המפתיע של קזחסטן למונטנגרו.

הרכב נבחרת  ישראל: אריאל הרוש, לירוי צעירי, אושרי רואש, דין מורי, רחמיםĠצ'קול, אלמוג כהן (ישראל ראש 64'), בירם כיאל, ביברס נאתכו (עומר דמארי 55'), אייל גולסה (עידן ורד 46'), בן סהר וטוטו תמוז. 

מהלך המשחק:

דקה 3- בלטאנוב העלה את הנבחרת הבולגרית ליתרון 0:1. שחקנהĠשל לבסקי סופיה התרומם לכדור שהוגבה מאגף ימין ונגח אותו לרשת.

דקה 7- לירוי צעירי איזן את התוצאה ל- 1:1. אלמוג כהן שלח את צעירי בכדור עומק מצוין, הבלם דהר לרחבה ומול השוער הבולגרי שלח את הכדור פנימה.

דקה 29- בירם כיאל השלים מהפך, 1:2 לנבחרת ישראל. ביברס נאתכו הגביה כדור חופשי, וכיאל ניצל יציאה גרועה של השוער המקומי כדי לנגוח מקרוב פנימה.
 
דקה 45- הנבחרת הבולגרית נותרה בעשרה שחקנים, אחרי שפגיעה של ספאס דלב̦nbsp;בדין מורי לא נעלמה מעיניו של הקוון. 

דקה 54- טוטו תמוז קבע- 1:3 לנבחרת ישראל. רחמים צ'קול הגביה כדור לרחבה, תמוז הגיח מאחור ונגח פנימה.

דקה 58- בלטאנוב השלים צמד וצימק את התוצאה, 2:3 לישראל. בלטאנוב קיבל כדור וחדר איתו לרחבה, רואש התקשה והבולגרי בעט פנימה.

דקה 66- איבאנוב איזן את התוצאה ל- 3:3. כדור חופשי לזכות המארחים הוגבה לרחבה, אריאל הרוש יצא רע ואיבאנוב נגח לרשת.

דקה 90- בן סהר החזיר את היתרון לישראל- 3:4. סהר קיבל כדור עומק מצוין, חדר לרחבה ובעט לפינה הקרובה של השער.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק