אטו בדרך לאנגליה?

מלפפונים: דיווחים באנגליה משדכים את החלוץ ۔קמרוני של אלופת אירופה לליברפול או למנצ'סטר יונייטד. ריאל מדריד הציעה לליברפול את אריאן רובן בתמורה לצ'אבי אלונסו

שבת 13 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 עונת המלפפונים בשיאה ואחרי ששמו נקשר כמי שיעבור לאינטר בתמורה לזלאטן איברהימוביץ', עיתוני אנגליה מדווחים היום שסמואל אטו בכלל בדרך לאנגליߔ.

ה"דיילי מירור" מדווח היום שברצלונה הציעה לליברפול את מלך השערים שלה, בתמורה לקשר הארגנטינאי חבייר מסצ'ראנו, שכבר הביע את רצונו לשחק עבור אלופת אירופה.

לעומת זאת ה"טיימס" האנגלי מדווח שמנג'ר מנצ'סטר יונייטד אۜכס פרגסון, רואה בחלוץ הקמרוני כמחליפו של כריסטיאנו רונאלדו שעבר לריאל מדריד ואולי גם של קרלוס טבז, שעל פי ה"סאן" מתקרב ליריבה העירונית מנצ'סטר סיטי.

ואיך אפשר בלי ריאל מדריד. על פי ה"סאן", הבלאנקוס הניחו בפני ליברפול הצעה ۜהעביר לשורותיה את צ'אבי אלונסו, בתמורה לאריאן רובן ההולנדי, או בתמורה לגבריאל הייינצה ו-18 מיליון פאונד.

שחקן נוסף שריאל מדריד רוצה מליברפול הוא המגן הספרדי אלברו ארבלואה, שעליו הוגשה הצעה לליברפול בסך 8 מיליון פאונד.

קרלו א۠צ'לוטי עומד לקראת ההחתמה האראשונה שלו כמאמן צ'לסי. הקבוצה הלונדונית עומדת לקראת החתמתו של חלוץ אלקמאר אלופת הולנד, מוסא דמבלה. בנוסף דווח שצ'לסי העלתה את הצעתה לאתלטיקו מדריד בתמורה לחלוץ קון אגוארו, ל-40 מיליון פאונד.

צילום: Getty Imšgesתגובות

e

טלספורט בפייסבוק