הפועל פת: מחר הפגנת ענק

מחר (ראשון) אמורה סמותת הפועל פ"ת להיפגש לראשונה מאז פרישת הבעלים רונן אלעד. הפגנת אוהדים ענקית מתוכננת ושוטרים צפויים להגיע למקום

שבת 13 יוני 2009
אשר גולדברג
 שבועיים לאחר שרונן אלעד הודיע על עזיבתו את הפועל פ"ת, תתכנס עמותת הקבוצה מחר, בפעם הראשונה לדיון בנושא עתידו של המועדון.

העמותה שבה שבעה חברים (כולל רונן אלעד), תובל בשלב הראשון על ידי המנכ"ל אפי צפריר, שמינה לצידו את חבר העמותה הוותיק דני לוי, שנותר האחרון מהעמותה הראשונה שהתפרקה. חברי העמותה מפורדים וחילופי האשמות ביניהם מתנהלים בפומבי.

הנושא הראשון איתו תתמודד העמותה, הינו גיוס תקציב מינימום של 10.7 מיליון שۧלים שהתקנון מחייב וגיוס ספונסרים חדשים, זאת מאחר שבסיום העונה הורידו כל הספונסרים הקיימים את החסויות שלהם מהקבוצה.

עד כה לפני שנערך דיון ראשון, מונה שחקן העבר דני ניראון למאמן הקבוצה ואיציק שאקי לעוזרו.

במידה ולא יהיה שינוי של הרےע האחרון במפגש חברי העמותה, צפויה במקום הפגנת ענק של אוהדי הפועל פ"ת, נגד הניהול הנוכחי ונגד המהלכים של ראשיה אשר מסרבים למכור את הקבוצה לקבוצת רוכשים איתם ניהלה משא ומתן על ידי עו"ד יקותיאלי.

נודע כי הכוונה היא להזמין כוחות שיטור שישמרו על הסדר במקום, האוהדים ממשיכים בהכנות של שלטי מחאה ומבטיחים לשמור על סדר ומשמעת.

תגובות

טלספורט בפייסבוק