אייל שן בדרך החוצה

הצרות של הפועל פ"ת ממשיכות: אייל שן התבקש לקצץ בכ-40 אחוזים משכרו, עובדה שתסלול ככל הנראה את דרכו החוצה. אורי אוזן התבקש לקצץ ב/50 אחוזים וגם הוא לא ישאר בתנאים האלו

יום ראשון 14 יוני 2009
אשר גולדברג
 אי הוודאות בהפועל פ"ת ממשיך להתוות את הדרך של הקבוצה ממלאבס בשבועות האחרונים. אייל שן, אחד השחקנים היותר טובים של הפועל פ"ת בשנה החולפת קיבל הצעה מעליבה כלשון מקורביו.

לקשר הוצע לחתום בקۑוצה לשנה נוספת זאת בתנאי שהוא מסכים להפחית משכרו כ-40 אחוזים ולשמש כקפטן הקבוצה בשנה הבאה. מקורביו של הקשר טוענים כי ההצעה מאוד מעליבה וכי היא נועדה לדחוף את שן אל מחוץ לקבוצה.

כמו הקשר, גם המגן הימני של הקבוצה, אורי אוזן, התבשר כי יהיה עליו ۜקצץ כ-50 אחוזים משכרו בכדי להמשיך בקבוצה גם בעונה הבאה. המגן מוכן מוכן להפחית מקסימום 20 אחוזים משכרו ולא יותר. שכרו של אוזן עמד בשנה שעברה על 300 אלף ש"ח.

כמו כן, בקבוצה ממתינים להתפתחויות בנוגע לחלוץ שמעון אבוחצירה, שאמור לחתום בלېריסה הייונית, דבר שיעזור למועדון לעמוד קצת על הרגלים.

בצל כל המו"מ, היום (ראשון) תתקיים הישיבה של העמותה שאמורה להחליט מה יהיה גורלה של הפועל פ"ת בעתיד הקרוב. אוהדים רבים של הקבוצה מתכננים להגיע להפגין כנגד ההתנהלות של הקבוצה ועמותהĠבראשה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק