מנוי לבית&quou;ר. דווקא עכשיו

זה הזמן לרכוש מנוי לקבוצתנו האהובה, בית"ר ירושלים. הפעם יותר מתמיד: טור מיוחד מהאוהד שמוליק קלדרון שמתחיל את ההכנות לקראת העונה הבאה בגאווה ובציפייה

יום שני 15 יוני 2009
שמוליק קלדרון
שיו!

מה עוד שרכישת מנויים רבה תראה חוזק אדיר של מועדון ותפיח רוח גבית חזקה בכל העוסקים במלאכה. כאשר יראו בבית"ר את הנאמנות והתמיכה הנרחבת מצד הקהל זה יעלה חיוך גדול על פניהם, ייתן מוטיבציה רבה ובהחלט יכול לߩדרג את בית"ר מבחינת רצון של רוכשים פוטנציאליים להיות בעלים של מועדון שכזה.

כי זה משתלם. מנוי זו רכישה משתלמת הן מבחינת מחיר, הן מבחינת נוחות והן מבחינת הרےשת השייכות. אוהד אשר רוכש מנוי משלם לכל משחק מחיר מופחת בהשוואה לאוהד אשר רוכש כרטיסים מהקופה. בחישוב מהיר: אוהד בוגר אשר הולך לכל 15 משחקי הבית הצפויים לעונה הקרובה ישלם 1,200 ₪ (בחישוב של 80 ₪ למחיר כרטיס, לא כולל עמלות לקופות הכרטיסים). מנוי למבוגר עלהĠהעונה 1,000 ₪ בלבד ועם מבצעים שונים היה ניתן להשיגו אף בפחות מכך. העונה, כך רומזים, המחיר יהיה דומה.

מעבר למחיר הנוח, אין כמו כרטיס מנוי בכיס והידיעה שהכניסה למשחק בטוחה. בלי צורך להמתין שעות על קו הטלפון, לנסוע למשרד הכרטיסים על מנת לאסוף את הכרטיס או להידחף בקופות האצטדיון יחד עם אלפים שעשו את הטעות ולא רכשו מנוי.

האמת? מה זה משנה מה הוא הסגל, מי המאמן או מה הציפיות? רכישת מנוי למשחקיה של בית"ר תבטיח לכם כניסה לכל משחקיה הביתיים של האהובה הנצחית לעונת המשחקים 2009-2010. בית"ר ירەשלים זקוקה לנו ביציעים. בואו נבטיח את מקומנו שם.

גם העונה נחזה במשחקים מסקרנים כאשר מחזיקת הגביע תארח את האלופה, מכבי חיפה. משחקי בית נוספים עם ביקוש שיא יהיו כמו תמיד המשחקים נגד הפועל ומכבי תל אביב וכמובן בני סכנין. בנוסף, בית"ר תארח את העӕלות החדשות-ישנות: הפועל באר שבע והפועל חיפה, קבוצות שהיו חסרות בליגת העל ויוסיפו צבע רב על כר הדשא וביציעים. יש למה לחכות!

הטור פורסם באתר בית"ר.נט

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק