ג'ונסון בליברפול, טבז בצ'לסי?

ליברפול ניצחה במירוץ המשולש להחתמתו של גלן ג'ונסון, מגן פומפי ונבחרת אנגליה, שהיה מבוקש גם בצ'לסי ומנצ'סߘר סיטי. קרלו אנצ'לוטי התקשר לטבז ודרש ממנו: תגיע לחתום בצ'לסי

יום שלישי 16 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 גלן ג'ונסון, מגינה הימני של פורטסמות' ונבחרת אנגליה ישחק בעונה הבאה בשורות ליברפול. זאת אחרי שפומפי הסכימה להצעת ליברפול בסך 19 מיליון פאונד עבור השחקן, בו חושקות גם צ'לסי ומנצ'סטר סיטי העשירות.

המגן יעבור מחר בדיקות רפואיות ויצטרף לליברפול רישמית, אלא אם כן צ'לסי או הסיטי יצליחו "לגנוב" את השחקן ברגע האחרון. המעבר של המגן לליברפול דווקא הוא מעט מפתיע, בהתחשב בבעיות הכלכליות של הקבוצה.

ישנו עדיין סיכוי שצ'לסי, תצליח להקדים את ליברפול ולהחתים בשניה האחרונה את השחקן, ששיחק בשורותיה ונמכר מצ'לסי לפורטסמות' תמורת 4 מיליון פאונד בלבד. 

ג'ונסון חתם לא מכבר על הארכה חוזה לארבע שנים בשורות פומפי, אך לא הסתיר את רצונו לעבור לקבוצה גדולה יותר, ӕהקיץ החלום שלו יתממש.

צ'לסי הולכת על טבז

אחרי שהפסידה במירוץ להחתמתו של קאקה, ונכשלה עד כה לרכוש שם גדול לחיזוק ההתקפה שלה, צ'לסי הולכת חזק מאוד על החתמתו של קרלוס טבז, חלוץ מנצ'סטר יונייטד ונבחרת ארגנטינה.
Ȋ
טבז, שמבוקש גם ע"י מנצ'סטר סיטי, הופתע לקבל שיחת טלפון בהולה מקרלו אנצ'לוטי, מאמן צ'לסי שביקש מטבז להגיע ללונדון ולחתום בקבוצה. אנצ'לוטי אף שוחח עם חברו של טבז, הרנן קרספו וביקש ממנו לשכנע את טבז לחתום בקבוצתו החדשה.

כעת צ'לסי צריכה לממש את הצעתה בסך 26 מיליון פאונד לסוכנו של השחקן, קיה ג'ורבאכיאן האירני, סכום אותו הוא דורש עבור החלוץ בן ה-25, שהצהיר כבר כי הוא מעוניין לעזוב את מנצ'סטר יונייטד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק