איברהימוביץ' החליט להישאר

הכוכב הבלתי מעורער של אינטר והליגה האיטלקית החליט להישאר באינטר לפחות עונה נוספת מסיבות משפחתיות. אינטר תנסה לצרף את דקו וקרבאליו

יום שני 15 יוני 2009
נמרוד הגפני
 רבות דובר על עזיבה של זלאטאן איברהימוביץ' את אינטר. בשבועות האחרונים נקשר שמו לברצלונה ומאסימו מוראטۙ, נשיא האלופה האיטלקית, כבר שוחח עם ראשי ברצלונה על אפשרות בה יעבור הפנומן השבדי לאלופת אירופה תמורת סמואל אטו וסכום כסף. העסקה לא יצאה לפועל בסופו של דבר והשבוע, על פי מקורות בשבדיה, נראה כי באינטר יכולים לנשום לרווחה: זלאטאן החליט להישאר באיטליה.
ȼbr/> הסיבה להישארותו של איברהימוביץ' היא לאו דווקא מקצועית אלא בעיקר משפחתית. על פי הדיווחים אישתו, הלנה, ושני ילדיו מעדיפים להישאר במילאנו מאשר לעבור לארץ אחרת. זלאטאן רכש כבר וילה בפברברי מילאנו כדי להנות מהשקט שפברברים לאחר שגר בשנתיים האחרונות במרכז ۔עיר.

אין ספק שאלו חדשות נהדרות עבור אינטר וז'וזה מוריניו שכבר החלו לתכנן את העונה הבאה ללא הכוכב הגדול. לעומת זאת, סביר להניח שביובנטוס ובמילאן מאושרים קצת פחות.

אינטר פנתה לצ'לסי במטרה לרכוש את דקו וקרבאליו . ז'וז'ה מוריניו מאודĠמעוניין בשניים מהכוכבים הגדולים של פורטו עימם זכה בליגת האלופות. ריקרדו קרבאליו עורר סערה בצ'לסי השבוע כאשר תקף את המועדון על כך שלא תמך בו ברגעים הקשים אותם עבר בשנה האחרונה בגלל הפציעה שהשביתה אותו ליותר מחצי עונה. כרגע נראה כי שני הפורטוגלים בדרכם לאינטר וכי צ'לסי לא תעורר קשיים מיוחדים בנושא.

תגובות

טלספורט בפייסבוק