6

נבחרת ספרד בחצי הגמר

גביע הקונפדרציות: אלופת אירופה הסתפקה ב- 0:1 קטן על נבחרת עירק משער של דויד וייה בדקה ה-55, כדי להבטיח את מקומה בשלב הבא. ניצחון ראשון לדרום אפריקה, שגברה 0:2 על ניו זילנד

יום רביעי 17 יוני 2009
מערכת TELESPORV

נבחרת ספרד גברה הערב (רביעי) על נבחרת עירק בתוצאה 0:1, ניצחון אשר העניק לה את המקום בחצי גמר גביע הקונפדרציות, אחרי שהבטיחה לעצמה את ראשות טבלת בית 1 עוד לפני תום שלב הבתים.

אחרי שהבקיעה חמישייה לרשתה של ניו זילנד במשחۧ הפתיחה, הסתפקה הנבחרת הספרדית בשער בודד של דויד וייה בדקה ה-55, וכפי שציפו ממנה העפילה לשלב הבא. 

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה במיוחד. אחרי שערו של וייה, שמצא את הרשת בנגיחה אחרי הגבהה של חואן קאפדוילה, ספרד נראתה טוב הۨבה יותר והגיעה ללא מעט מצבים, אך לא השכילה למצוא את הרשת בשנית.

הניצחון הערב הנו ה-14 ברציפות של ויסנטה דל בוסקה וחניכיו. את שלב הבתים ינעלו הספרדים במשחק מול המארחת דרום אפריקה ביום שבת הקרוב, בתקווה לשמור על המאזן המושלם במפעל.

Ċעוד הערב בבית 1 המארחת דרום אפריקה, גברה 0:2 על ניו זילנד, מצמד שערים (21 ו-52) של החלוץ ברנרד פארקר, אשר מבוקש במכבי חיפה. מגן הירוקים פיטר מאסיללה, בישל את שני השערים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק