6

נמני, אובארוב ולוין יקצצו

אלכס שניידר עדיין לא הודיע על התקציב, וצפוי לעשות זאת בזמן הקרוב. צפוי קיצוץ גם ובעיקר בשכרם של המאמן אבי נמני, מאמן השוערים אלכסנדר אובארוב והאחראי על מחלקת הנוער ניר לוין

יום שישי 19 יוני 2009
אשר גולדברג
כבר עתה ברור שקבוӦות  מכבי ת"א, כמו מכבי חיפה והפועל ת"א ימשיכו להיות עם התקציבים הגבוהים ביותר בליגת העל. אבל המשבר הגדול והכואב ביותר אחרי ביתר י"ם ומכבי נתניה, קורה ועובר על מכבי ת"א.

הבעלים אלכס שניידר שומר על שתיקה, ואינו מודיע לרӐשי הקבוצה על גובה התקציב. המהלך אינו מאפשר עד כה לצהובים להחתים שחקנים חדשים. אבל הכותרת שייכת להחלטה של אלכס שניידר, שבראש רשימת המקצצים בשכרם, עוד לפני השחקנים, יהיו אנשי הצוות המקצועי. 

המנג'ר אבי נמני, יהיה בראש המתבקשים לקצץ בשכרם, כששניידר ממתין לדיווח על המהלך מהיו"ר אביב בושינסקי והמנכ"ל עוזי שעייה. בין הבכירים ששכרם יקטן יהיו גם מאמן השוערים אלכסנדר (שורה) אובארוב, ויו"ר מחלקת הנוער, ניר לוין. הדיונים במהלכים ויפתחו באמצע השבוע הבא. 

בנושא האפשרות להבאתו של דוד רביבו לקריית שלום הובהר ע"י מכבי ת"א שהמהלך יקרה רק במידה וג'קי בן זקן יתן לרביבו לעבור ללא תמורה. נכון לעכשיו דורשת אשדוד סכום של 150 אלףĠדולר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק