סלע מול גונזאלס, שחר מול קמרין

ווימבלדון 2009: דודי סלע, המחבט מספר 1 של ישראל, יפגוש בסיבוב הראשון של הגראנד סלאם בווימבלדון את סנטיאגו גונזאלס, המדורג 233 בעולם. נשיߝ: שחר פאר תפתח מול קמרין האיטלקיה (94 בעולם)

יום שישי 19 יוני 2009
מערכת TELESPORT

דודי סלע חולם לפתוח את טורניר הגראנד סלאם בווימבלדון עם ניצחון ӕושבוע הבא תהיה לו הזדמנות מצויינת לעשות את. המחבט מספר 1 של ישראל בגברים (47 בעולם), הוגרל לשחק בסיבוב הראשון של הטורניר מול סנטיאגו גונזאלס הצ'יליאני, המדורג 233 בעולם.

עבור גונזאלס זו תהיה הופעה ראשונה בקריירה שלו בטורניר גראנד סלאם וסۜע בהחלט יהיה פייבוריט מולו. אם סלע יצליח להדיח את המקסיקני, הוא צפוי לפגוש בסיבוב השני משוכה גבוהה בהרבה, בדמותו של רנייר שוטלר הגרמני, המדורג 18 בטורניר, שיפגוש בסיבוב הראשון את שאבייר מאליס הבלגי האלמוני.

בגיזרת הנשים, שחר פאר שחוӖרת להשתתף בגראנד סלאם והתאוששה בזמן מהפציעה שלה, הוגרלה לשחק בסיבוב הראשון מול מריה אלנה קמרין האיטלקיה, המדורגת במקום ה-94 בעולם.


פאר. קאמבק בӕוימבלדון?

במידה ושחר תצליח לנצח את האיטלקיה, היא צפוייה לפגוש בסיבוב השני את נאדיה פטרובה, הרוסייה המצויינת המדורגת עשירית בטורניר.

רוג'ר פדרד, השוויצרי שזכה בגראנד סלאם האחרון בצרפת ונכנס לספרי ההיסטוריה, יפתח את הגראנדĠסלאם בווימבלדון עם משחק מול יין סון הטייוואני, שזכה בחודש שעבר בטורניר רמה"ש ומדורג 64 בעולם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק