הדלת של בנזמה פתוחה

ברנארד לקומב, מנהל ליון הצרפתית, מודה שלא יוכל לעמוד בפני הכוכב שלו אם תגיעה ההצעה הנכונה, סבירות גבוהה שתהיה זו ממצ'סטר יונייטד שתזכה בשירותיו של החלוץ

יום ראשון 21 יוני 2009
מערכת TELESPORT
ברנארד לקומב הודיע למעשה באופן רשמי שקארים בנזמה, כוכב הקבוצה, עומד למכירה. החלוץ בן ה-21 נבחר לשחקן העונה בצרפת לפני שנתיים, בהיותו בן 19 בלבד, אחרי שכבש 31 שערים ב-51 משחקים בכל המסגרות.

בעונה האחרונה חלה ירידה מסויימת ביכולתו של החלוץ - כמו אצל כל קבוצתו שאיבדה את האליפות לראשונה אחרי שבע שנים - אך הוא עדיין נחשב לאחד החלוצים המבטיחים בעולם ולכוח עולה ביבשת.הקבוצה בעלת הסבירות הגבוהה ביותר לזכות בשירותיו של החלוץ היא מנצ'סטר יונייטד, ששיחררה זה מכבר את כריסטיאנו רונאלדו לריאל מדריד ואף הודיעה על שחרורו של קרלוס טבס, שמבוקש בצ'לסי ובמנצ'סטר סיטי. כעת מחפש פרגי מחליפים ראויים ובנזמה הוא ללא ספק אחד מהם.ברנאד לקומב אמר: "בנזמה כרגע שחקן שלנו אבל הכל יכול לקרות. אם תגיעה ההצעה הנכונה לא נעמוד בדרכו. גם כשמייקל אסיין היה אצלינו לא חשבנו שהוא יעזוב אבל אז הגיע הצ'ק מצ'לסי". 


המנהל הצרפתי גם לא שוכח לשלוח רמיזה לשדәם האדומים: "אם מנצ'סטר יונייטד, שכולם יודעים איך הקופה שלה התמלאה עם המכירה של רונאלדו, תבוא עם הצעה מה כבר נוכל לעשות".
תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק