סלע עשה היסטוריה

טורניר ווימבלדון: המחבט מספר 1 שלנו העפיל לראשונה בקריירה שלו לסיבוב השני בווימבלדון אחרי ניצחון על סנטיאגו גונזאלס המכסיפני 4:6; 6:4; 6:7; 3:6

יום שני 22 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 רק הבוקר עלה דודי סלע לדירוג השיא בקריירה שלו, כאשר התקדם מקום אחד למקום ה-46 בעולם. בהמשך היום הוא רשם הישג נוסף, כשהעפיל לראשונה בקריירה לסיבוב השני של טורניר ߕוימבלדון היוקרתי.

סלע, שהעפיל לסיבוב השני גם בגארנד סלאם האחרון בצרפת, היה פייבוריט לנצח את גונזאלס, אבל זה ממש לא היה משחק קל לישראלי. סלע יפגוש בסיבוב השני את המנצח במשחק בין ריינר שוטלר הגרמני לקסאבייר מאליס הבלגי.

מערכה ראשונה

סלע פתח מצויין את המערכה, עם שבירה מהירה מאוד ועלה ליתרון מהיר של 1:3 במערכה. שני הטניסאים הצליחו לשמור על ההגשות שלהם במשחקונים הבאים. 

במצב של 4:5 לזכותו, דודי סלע הגיש למערכה, אך הסתבך והמקסיקני השיג נקודת שבירה, אך סלע יצא מזה וניצח במערכה כולה 4:6.

מערכה שניה

גם במערכה השניה נמשכה המגמה, כאשר שני הטניסאים שומרים בקנאות על ההגשות שלהם ולא מאפשרים ליריביהם לשבור אותם. במצב של 5:5 במערכה השניה, הצליח המקסיקני̠לשבור את סלע בפעם הראשונה במשחק, וניצח את המערכה השניה 4:6.

מערכה שלישית

במצב של 4:5 לטובתו, סלע הגיש כדי לזכות במערכה, אבל המכסיקני הצליח לשבור חזרה והמערכה הלכה לשובר שוויון. בשובר השוויון סלע הצליח לגבור על גונזאלס וזכה גם במערכה השלישית 6:7.

מערכה רביעית

המכסיקני דווקא התחיל טוב את המערכה הרביעית ועלה ליתרון מהיר של 2:0. דודי התאושש וניצח את שלושת המשחקונים הבאים. בהמשך סלע נראה קליל ומשוחרר ואילו לעומתו למכסיקני כנראה נגמר כבר האוויר. סלע המשיך לניצחון 3:6 במערכה ו-1:3 במשחק כולו.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק