שניידר מוכן לזוז לשנה

במידה והגורם העיסקי ייכנס לקבוצה, שניידר ייתן לו לנהל את הקבוצה בעונה הקרובה ותקציב הקבוצה יעמוד על 40 מיליון שקלים, במקום 26. אבי נמני, ימשיך בכל מקרה כמאמן הקבוצה

יום שלישי 23 יוני 2009
אשר גולדברג
הסתיימה פגישת טורונטו בין אלכס שניידר, אביב בושינסקי ועוזי שעיה, לבין נציגי איש העסקים הקנדי המתכוון להיות בעל השליטה במכבי ת"א. לפני כן, בפגישה המשולשת שנערכה בין ראשי הקבוצה לשניידר, הודחו ביקורות קשות מצד הבעלים על כך שראשי הקבוצה עדיין לא יישרו קו בכל נושא הקיצוצים ומכירתם של שחקנߙם שאיכזבו בעונה החולפת. 

בימים הקרובים יועבר כל החומר פעם נוספת אל איש העסקים הקנדי, שבמידה ויקבל שליטה על המועדון, מבטיח שהתקציב הנוכחי העומד על 26 מיליון שקלים, יועלה במהלך השבועיים שלושה הקרובים לסכום של 40 מיליון שקלים, עובדה שתעמיד קבוצה חדשה ומשודרגת, שתרוץ ותיאבק על תואר האליפות.

אם אכן השותף העיסקי של שניידר, יסכים להיכנס כשותף לניהול הקבוצה, שניידר מוכן להוריד פרופיל בעונה הקרובה, ולתת לשותפו לנהל את המהלכים במכבי. בכל מקרה, אבי נמני ימשיך כמאמן הקבוצה גם בעונה ߔבאה.

בושינסקי ושעיה התבקשו להמשיך בתכנית הקיצוצים ללא לחץ של זמן ולהמתין לכניסתו של המשקיע הקנדי ולצירוף של ספונסרים מוכרים וידועים מהמשק הישראלי.

הידיעה מכניסה ללחץ את אוהדי מכבי ת"א, לקראת פתיחת האימונים בשבוע הבא, אך ̻בכל מקרה הובהר להם שאבי נמני ימשיך להיות בראש המערכת המקצועית.

בתוך כך, ניתנה לראשי המועדון, הוראה ברורה והיא שחרור מספר שחקנים מהקבוצה. בינהם נמצאים: יניב עזרן, רודי חדד, ג'ונתן אסוס וגיז'רמו ישראלביץ', כאשר במקביל נמצאת גם תוߛנית הרכש הכוללת את לירן שטראובר, אריק בנאדו, דדי בן דיין ושלושה זרים. 

שחקני הפועל פ"ת בעונה החולפת, עמנואל בנאיני וקונה ג'קאריג'ה אמורים לחתום על חוזה בקבוצה במהלך השבוע הקרוב ולהצטרף לסגל הצהובים לקראת פתיחת האימוניӝ.

גורם במכבי ת"א אמר: "אנחנו מתקשיים להביא ספונסרים, העלות של כל שחקן שאנו רוצים לשחרר זה כמעט 2 מליון שקל לעונה, כך שזה שקול לספונסר.

העיסקה עם איש העסקים קרובה אך יחד עם זאת גם רחוקה, מכבי ת"א צריכה לרוץ לאליפות גם עם תקציב של 26 מליון שקלים כי ראינו מה קרה עם תקציב של 70 מליון שקלים".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק