7

אניימה ויבואה מתחמקים מהפועל

בהפועל ת"א לא מצליחים ליצור קשר עם השוער הניגרי שלהם ומעדיפים לשתוק."ליבואה הגנאי יש כרטיס חזרה ליום א', ונראה שרומן חדש יהיה בלתי נסבל

יום רביעי 24 יוני 2009
אשר גולדברג

הפועל ת"א ובני יהודה מתעקשות על תג מחיר של שני מיליון אירו עבור שוער נבחרת ניגריה, וינסנט אניימה. במידה ואניימה יעבור לקבוצה בחו"ל, אמורה בני יהודה לקבל 35% מסכום ההעברה, והנתח המרכזי יעבור להפועל ת"א.

מתברר שהאידיליה שסומנה וצוירה סביב אישיותו של "החתול השחור מניגריה", מזויפת. גורם המצוי במערכת היחסים בין השוער למועדון אמר : "אניימה, ככל הניראה עӜ פי עצת סוכניו הניגרים, מתעלם מהפועל ת"א. אניימה אינו עונה לטלפונים, לא מתעניין בנעשה במועדון ורק שולח מסרים על סיום דרכו במתחם חודורוב. הוא מתעלם כך שיש לו חוזה לשנתיים נוספות במועדון ולא שואל כלום על העונה הקרובה ". 

עוד מתברר שסביב אניימה התקבצה טבעת הדוקה של סוכנים מישראל, אפריקה ואירופה, בניסיון לשדכו למועדון אירופאי. ההתקשרות עם הסוכנים אמורה להסתיים בסוף השבוע הקרוב 
(27.6), מהלך שעשוי להוביל את למכירתו לאירופה, מבלי שהסוכנים יגזרו על כۚ "קופון".

היעד העיקרי של אניימה הוא אנגליה, כשארסנל עדיין ניצבת ראשונה בדרכו. אפשר שאניימה יעבור למועדון אחר באנגליה, כשארסנל תהיה זו שתוכל לקבלו בחלון ההעברות של החודשים דצמבר-ינואר. בינתיים, הפועל ת"̻א אינה מחתימה שוער חלופי, ואין מפרסמת תגובה רשמית בנוגע להתנהגותו הקלוקלת של האיש שלה בין הקורות. 

בנוסף לכך, החלוץ הגנאי, סמואל יבואה, שהיה ה"תפוח הרקוב" של סיום העונה החולפת, מחזיק בכרטיס טיסה ߜישראל, התקף ליום ראשון הקרוב. בשלב זה, אין "קופצים" על יבואה באירופה, ומלבד התעניינות של קבוצה רוסית לגבי השאלתו, לא נרשמה התעניינות רצינית לגביו. 

בהפועל ת"א לא רוצים את החלוץ בקבוצה, אך גם לא יכולים לߔיפטר ממנו סתם כך ומבלי לשלם פיצויים כבדים, ולכן נראה שרומן חדש ובלתי נסבל, צפוי להתחדש בין יבואה להפועל ת"א, מבלי ששני הצדדים באמת מעוניינים בו.

  

תגובות

טלספורט בפייסבוק