אני רואה את העתיד באינטר

זלאטן איברהימוביץ', חלוצה של אינטר מתחיל להפנים שכנראה הוא ישאר עוד עונה בנראזורי, אך באותה נשימה גם מסייג: "הכל יכול לקרות עדיין". 25 אלף אוהדים צפויים להיות בהצגה הרשמית של רונאלדו

יום רביעי 24 יוני 2009
מערכת TELESPORT
זלטן איברהימוביץ' עדיין מוזכר כאחד המועמדים המובילים לחזק את שתי הקבוצות הגדולות בספרד, בארסה וריאל. אך ככל שעוברים להם הימים החלוץ השוודי מתחיל להבין שתג המחיר&nbsŰ;אותו דורש מאסימו מוראטי, ישאיר אותו ככל הנראה בסאן סירו.

החלוץ שנמצא בימים אלו בשוודיה התייחס לספקולציות שמרחפות מסביבו: "כרגע אני בבית מתכנן עם חברים את הטיול, בין לבין נח וקורא עיתונים כמו כולם, ברגע שאני קורא משהו שקשוӨ אלי אני מתקשר לסוכן שלי ושואל אותו אם יש אמת בפירסומים.

זה מצחיק אותי לקרוא שכל יום אני בקבוצה אחרת, יום אחד בברצלונה, יום אחר במדריד או בלונדון, אך כרגע העתיד שלי הוא באינטר, למרות שהכל יכול לקרות, אף אחד לא יכול לנבא לך את העתיד".  

אופוריה במדריד לקראת ההצגה הרישמית של רונלדו

למרות שעדיין לא סוכמו הפרטים האחרונים בין רולנדו לסגנית האלופה הספרדית. בתקשורת המקומית כבר צופים שרונאלדו ימשוך לסנטיאגו ӑרנבאו כ-25 אלף צופים בהצגתו החגיגית מול הקהל, לראשונה עם חולצת הבלאנקוס.


רונאלדו. יכול לחייך.

בנוסף, דווח בספרדĠכי במדריד כבר סימנו את ה-6 ביולי כתאריך בו יתקיים הטקס הנוצץ.

הפורטוגלי כבר התראיין באופן לא רישמי והתייחס לעובדה שהוא הולך ללבוש את המדים הלבנים: "זה יהיה קשה בהתחלה כי הייתי במנצ'סטר יונייטד 6 שנים, באנגליה משחקים יותר פיזי, אך זהȠלא תירוץ, מקווה להתאקלם במערכת כמה שיותר מהר. 


תגובות

6

טלספורט בפייסבוק