וינס קרטר עבר לאורלנדו

עוד טרייד ענק ۑ-NBA: וינס קרטר, הגארד של הנטס שנבחר 8 פעמים לאולסטאר, עבר לאורלנדו יחד עם ראיין אנדרסון, תמורת ראפר אלסטון, טוני באטי וקורטני לי. אורלנדו מצהירה כוונות

יום שישי 26 יוני 2009
אסף בילגורי
 עוד לא הספקנו להירגע מהטרייד ששלח את שאקיל אוניל לקליבלנד, ואורלנדו מג'יק, שהדיחה את קליבלנד בגמר המזרח, הוכיחה שהיא לא מתכוונת להישאר מאחור.

המג'יק ביצעו הלילה טרייד ענק, כשצירפו את וינס קרטר, הכוכב ߔענק של ניו ג'רזי נטס, שמגיע יחד עם ראיין אנדרסון, תמורת ראפר אלסטון, טוני באטי וקורטני לי.

אורלנדו אומנם מוותר על שלושה שחקני מפתח בסגל שלה, אך היא מצרפת שחקן שיכול לייצר נקודות כשההתקפה תקועה ושדוויט הווארד מקבל שמירה כפולה וזה בדיוק מה שקרה לאורלנדו בגמר ה-N.B.A מול הלייקרס.

"רצינו לצרף שחקן קלאץ', בעיקר בדקות המכריעות של המשחקים". כך הסביר הג'נרל מנג'ר של הנטס, אוטיס סמית' את הטרייד הזה והוסיף: "המטרות שלנו נשארו זהות: לזכות באליפות וכשיש לך אפשרות לצרף שחקן אולסטאר שינסה לעזור לך להגשים את המטרות האלה, אתה עושה את זה".

אם אורלנדו תצליח לשמור על טורקוגלו, שמסיים חוזה הקיץ, סטן ואן גנדי יהנה אולי מהחמישייה הכי טובה בליגה שתכלול את: דוייט הווארד, רשאד לואיס, טורקוגלו, וינס קרטר וג'מיר נלסון. 

קרטר, שנבחר כבר שמונה פעמים לאולסטאר הוא שחקן שמחזיק בממוצעי קריירה של 23.5 נקודות למשחק. 4.3 אסיסטים ו-5.5 ריבאונדים. העונה האחרונה היתה אחת החלשות בקריירה שלו עם ממוצע של 20.8 נקודות למשחק. הגארד, ששיחק עד כה בקבוצות חלשות כמו ניו ג'רזי וטורߕנטו, מקבל הזדמנות לזכות בתואר אליפות, תואר אותו אורלנדו היתה קרובה מאוד להשיג בעונה שעברה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק