כספי הוצג רשמית בסקרמנטו

עומרי כספי, שחקנה הטרי של סקרמנטו קינגס, הוצג לפנות בוקר "בפארק מרשל" אשר בעיר, לעיני 3000 אוהדים נۜהבים. כספי לא הסתיר את התרגשותו: "אני מאוד שמח להיות כאן ולראות את הקהל"

יום ראשון 28 יוני 2009
מערכת TELESPORT
עם כל הכבוד להישג המרשים של דודי סלע ביום שישי, מי שממשיך לתפוס את סדר היום בתקשורת הישראלית הוא עומרי כספי, שחקנה החדש של סקרמנטו קינגס. השחקן שנבחר בבחירה̠ה-23 ע"י "קבוצת המלכים", המריא אמש ליבשת שמעבר לים והוצג רשמית בפארק מרשל, אשר בבירת קליפורניה.

השחקן הישראלי הראשון בנ.ב.א, הוצג רשמית לעיני 3000 אוהדים נרגשים יחד עם שני עמיתיו החדשים לקבוצה, טייריק אוואנס, שנבחר בבחירה ߞספר 4 וג'ון ברוקמן, פאוור פורורד, שנבחר בסיבוב השני של הדראפט.

כספי עצמו התרגש מהמעמד המחייב והתראיין לתקשורת המקומית: "לא ידעתי למה לצפות אבל אני שמח להיות כאן ולראות את הקהל שתומך וכל כך רוצה בהצלחה של הӧבוצה".

עמרי כספי קיבל לידיו את החולצה מספר 18 עימה הוא אמור לשחק בליגת הקיץ בלאס ווגאס. כספי זכה ללא מעט ברכות מעברית מיהודים אוהדי הקינגס שהגיעו למסע"ת שערכה הקבוצה. שמו של כספי נקרא מספר פעמיים ע"י הכרוז של האירוע במקביל לקריאות העידוד של הקהל המקומי ולצלילי הזיקוקים.

תמונה: news 10


 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק