קנסות והשעייה לדהאן וקצב

ביה"ד המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל הרשיע וקבע את עונשיהם של דודו דהאן ורונן קצב בעניין העברתו של יואב ߖיו ללוקרן

יום ראשון 28 יוני 2009
אשר גולדברג

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, הרשיע וקבע היום (ראשון) את עונשיהם של המאמן דודו דהאן וסוכן השחקנים רונן קצבȬ בעניין העברתו של יואב זיו ללוקרן.

כתב האישום מייחס לדהאן עבירות לפי תקנון סוכני שחקנים ועבירה של התנהגות שאינה הולמת, ואילו לקצב עבירות לפי תקנון סוכני השחקנים.

כזכור, המדובר בהעברתו של יואב זיו מבית"ר ירושלים ללוקרן הבלגיתĠבמהלך החודשים ינואר-פברואר 2009, שבוצעה באמצעות קצב ובתיווכו של דהאן. קצב התחייב לשלם לדהאן מחצית מעמלת הסוכן אותה קיבל מבית"ר, בסך 12,500 יורו בתוספת מע"מ.

על פי כתב האישום, קצב השתמש בשירותיו של דהאן מבלי שלאחרון היה ברשותו רשיון ߡוכן, ואילו דהאן פעל בניגוד עניינים מפאת היותו מאמן של קבוצה יריבה באותו הזמן, הכח ר"ג.

עונשו של דודו דהאן: קנס כספי בסך 20,000 ש"ח בפועל ובנוסף איסור מילוי תפקיד רשמי בקבוצה ו/או בהתאחדות למשך 4 חודשים בפועל. וכן, איסור על הגשת בקשה̠לרשיון סוכן שחקנים למשך 4 חודשים. קנס כספי בסך 30,000 ש"ח על תנאי והרחקה מכל פעילות במסגרת ההתאחדות למשך שנה על תנאי לשנתיים, על כל עבירה לפי תקנון סוכני שחקנים.

עונשו של רונן קצב: קנס כספי בסך 20,000 ש"ח בפועל והשעיית רשיון סוכן השߗקנים לתקופה של 3 חודשים בפועל. קנס כספי בסך 30,000 ש"ח על תנאי והשעיית הרשיון לתקופה של 6 חודשים, על תנאי לשנתיים, על כל עבירה לפי תקנון סוכני שחקנים.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק