6

נוק-אאוט משפטי כפול לגאידמק

בלעדי ל-telesport: בית המשפט המחוזי שלל מגאידמק זכות לערער על תביעה שהגיש נגדו לוי קושניר בסכום של 90 מיליון ש"ח. מקורב: "בית"ר לא תוכל להיות בבעלותו". NRG: גאידמק הפסיד בבוררות נוספת 32 מיליון ש"ח

יום רביעי 01 יולי 2009
אשר גולדברג

 ארקדי גאידמק ופרקליטיו ספגו מהלומה מוחצת, שהוגדרה במסדרונות בית המשפט המחוזי: "נוק-אאוט של איגרוף".

בית המשפט פסק כי מגאידמק תמנע הזכות לערער על תביעה משפטית בסך 90 מיליון שקלים, שהוגשה נגדו על ידי מספר אנשיĠעסקים בראשותו של לוי קושניר. הפרוש המשפטי הוא שגאידמק חויב לשלם את הכסף לתובעים.

הבשורה הקשה מבחינתו של גאידמק, נמסרה לו הערב על ידי פרקליטיו, שהיו במצב רוח ירוד במיוחד.

מצבו של גאידמק הולך ומסתבך, כשעליו לשלם וגם להתמודד מול תביӢות ענק רבות, בסכומים של מאות מיליוני שקלים.

גורם המקורב לגאידמק אמר: "המצב עכשיו רע והוא ישפיע על בית"ר ירושלים, ובטח על תוכניותיו של גאידמק להמשיך ולהזרים כספים כבעלים. הסיכוי שגאידמק יעמוד מאחורי בית"ר הוא כמעט אפסי".
כל הנושא הועבר על ידי פרקליטו הבכיר של גאידמק עו"ד ישראל שלו, לידי היו"ר איציק קורנפיין. המצב תוקע את כל מאמציו של קורנפיין לייצב את בית"ר, ומכניס את בית"ר למצב של חוסר ידיעה איך לפעול, בדרך הבלתי נמנעת לפירוק הקבוצה.
<ɢr/> אם לא די בצרות של גיאדמק הרי שבאתר NRG פורסם הבוקר כי "ארקדי גאידמק ישלם ליוסף טרוים סכום של 8 מיליון דולר, שהם כ-32 אלף שקלים - כך קבע הבוקר (ה') הרכב בוררים בערעור שהוגש על פסק הבורר דן ארבל, בסכסוך בין אנשי העסקים.

הרכב הבוררות, שכללĠאת השופטים בדימוס אליהו וינוגרד, ורדי זיילר ודן ביין, ביטל את פסק הבורר ארבל מאוגוסט האחרון, שחייב את גאידמק לשלם לטרוים 55 מיליון שקלים בגין הפרת חוזה. לגאידמק אין אפשרות לערער על פסק המערערים אלא רק להגיש בקשה לבית המפשט לאישור פסק בורר או לביטולו.

č

בשלב מתן פסק הבורר ארבל, נמצאו בידי טרוים עיקולים על הזכויות של גאידמק באשר לנכסי מקרקעין בקיסריה, הנאמדים ב-35.8 מיליון שקל, וכן על דירתו בשכונת כפר דוד בירושלים בסך של כ-2.4 מיליון שקל.

כמו כן בשלב זה כבר הוטלו עיקולים על רכבו של גאיידמק, עۜ מניות חברת אוסיף ועל זכויותיו במכירת קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק